Skocz do zawartości

Problemy z baterią


yookerek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, piotrino napisał:

Po co mam wracać do 8 5 2 0 jak mam na 8 5 1 0 Androida 7....

O tym nie wiedziałem, że wydali przedwczesną betę wersji stable na Androidzie 7, a potem znowu wrócili do 6. Niestety prawie zawsze pierwsze romy z nowszym andkiem są niedorobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie wiedziałem, że wydali przedwczesną betę wersji stable na Androidzie 7, a potem znowu wrócili do 6. Niestety prawie zawsze pierwsze romy z nowszym andkiem są niedorobione.

A u mnie jeśli chodzi o Androida 7 wszystko chodzi wyśmienicie włącznie z długą pracą baterii nie narzekam Teraz tylko czekam na aktualizację przez OTA ewentualnie

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Niektórzy dostali Androida 7 w tym romie przez OTA niektórzy ściągali ręcznie i instalowali tak jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja ściągałem ręcznie. Wydaje mi się że wina leży po stronie samej baterii, aktualnie 59% i SOT 1g20min, w nocy spadło dziś 5% mimo że wszystko było powylaczane. I dodałm jeszcze że telefon normalnie podchodzi w deep sleep. A może to też kwestia wyświetlacza ? Bo czytałem że montowane są 2 rodzaje. 

Edytowane przez Muerte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja ściągałem ręcznie. Wydaje mi się że wina leży po stronie samej baterii, aktualnie 59% i SOT 1g20min, w nocy spadło dziś 5% mimo że wszystko było powylaczane. I dodałm jeszcze że telefon normalnie podchodzi w deep sleep. A może to też kwestia wyświetlacza ? Bo czytałem że montowane są 2 rodzaje. 
Wina wyświetlacza raczej nie jest obojętnie jaki jest rodzaj wyświetlacza Ewentualnie spróbuj zmienić jeszcze raz oprogramowanie lub reset do ustawień fabrycznych Jak to nie pomoże to telefon do reklamacji

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto spróbować. Zadzwonie dzisiaj do proline i zobaczę co powiedzą. 

Posiłkuj się screenami, którzy ludzie dodają na fora związane z tymi telefonami Chodzi mi o Sot i długość czasu baterii... Im więcej danych im podasz tym lepiej dla ciebie

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wyłączyłem skalę animacji okien itp w opcjach programistycznych oraz opcje wyszukiwania wifi w ustawieniach zaawansowanych i wyłączyłem tryb oszczędzania baterii i wydaje mi się że % wolniej spadają. 

Może się to wydawać, ja mam wszystko to włączone i telefon mi chodzi jak ta lala. Co ci szkodzi spróbować reklamować póki jeszcze możesz 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Jeśli chodzi o trybu oszczędzania energii piszą na forum że powinno to być wyłączone niby bateria lepiej trzyma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muerte na sofcie który Ci polecałem w tym momencie 54% baterii i SOT 3h 45m, także czy ja wiem czy tak źle u Ciebie. Oczywiście wszystkie oszczędzania energii powyłączane. Trzeba też zauważyć, że każdy inaczej używa telefonu, więc porównywanie SOTów może być ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2017 o 13:43, piotrino napisał:
Nie jest źle mogłoby być trochę lepiej ja robię sobie historię ładowań. I co jakis sprawdzam jak mi się bateria sprawuje

Jakim cudem taki długi sot? Ladowales? Korzystasz z internetu? Ja z włączonym LTE i wifi uzyskuję koło 7-9h.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z telefonu od czasu do czasu, w domu jak jestem mam właczone wifi (umiarkowanie korzystam, częściej siedzę na kompie). Poza domem w pracy korzystam z LTE, tylko wtedy jak mam czas na jego korzystanie, tak to wyłączam internet w telefonie. Do tego rozmowy, sms... Dużo siedzę na TT, tapalk. Facebooka nie uzywam. Od czasu kupna telefonu, prowadzę od czasu do czasu historię SOTu....Po jakimś czasie np. pół roku, roku czasu użytkowania porównam wyniki z początkującymi wynikami...Raz miałem  7h SOT przy prawie 4 dniach użytkowania. Zawsze staram się ładować do 100%, niekiedy schodzę do 0% w celu testów, a tak schodzę do 20 -15% i go ładuję...

Edytowane przez piotrino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zmieniłem soft na xiaomi.eu 7.10.12 i jak narazie bateria trzyma elegancko. Zawsze ładuje do 100%, a telefon podłączam gdy mam 15-20%. W pracy LTE , w domu WI-FI , z facebooka korzystam przez przeglądarkę, tak to YouTube i internet, rozmowy i sms. A to przy 50% dzisiaj :

 

Screenshot_2017-10-17-12-58-28-342_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-10-17-13-11-14-043_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2017 o 13:11, kuba1184 napisał:

Ja ostatnio zmieniłem soft na xiaomi.eu 7.10.12 i jak narazie bateria trzyma elegancko. Zawsze ładuje do 100%, a telefon podłączam gdy mam 15-20%. W pracy LTE , w domu WI-FI , z facebooka korzystam przez przeglądarkę, tak to YouTube i internet, rozmowy i sms. A to przy 50% dzisiaj :
 

, wynik naprawdę dobry...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...