Skocz do zawartości

Problemy z baterią


yookerek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Dnia 8.05.2017 o 12:24, yookerek napisał:

Macie może linka do miui 8.2.1.0 na 4x?

@Edit znalazłem na innym temacie :D

@Edit2 Jakby ktoś potrzebował miui V8.2.1.0 global stable official (Santoni) to tu link> https://yadi.sk/d/D8qdVd3o3JBq39

dawalem ten link kiedys, ta wersja to dump z fona zrobiony przez ludzi z 4pda.ru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo z 4pda.ru, raczej watpie, ze tam cos dorzucili, ale na 100% nigdy nie wiadomo ;) to tak samo jak ktos wypuszcza apki zmodowane np. youtube no ads. albo ufasz, ze nic wiecej nie pozmienial, albo nie uzywasz ;) jak beda jakies problemy zawsze mozesz przeflashowac znow globala z bigoty lub xiaomi.eu :)

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, około 3 tygodnie temu kupiłem xiaomi redmi 4x. Działał bez zarzutu do wczoraj kiedy zauważyłem że bateria rozładowuje się dużo szybciej niż wcześniej. Zawsze sot wynosił 10 godzin albo 9 godzin. Wczoraj wskaźnik wskazywał 50% przy sot 2,5 godzin podczas gdy wcześniej na godzinę "schodziło" 10%. Żadnych aplikacji wczoraj nie instalowałem. Zrobiłem factory reset ale nie pomógł. Moje oprogramowanie to 8.2.10.0 global

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kupilem telefon parę dni temu Xiaomi Redmi 4X. Bateria ma niby 4100mah . A trzyma jak 1800mah. Dlaczego tak się dzieje ? Jak ja tylko korzystam z wifi. I to nie cały czas ! Od czasu do czasu wchodzę spr np. Fejsa. A o graniu nie wspomnę. Bateria od 30.07 rano ok. 10 godziny do 31.07 do godziny 13.30 ma 50% . Oszczędzanie bateri nie pomaga. Miałem telefon o też takiej bateri i był większy jeszcze a trzymał min 2 dni. Korzystałem nawet więcej grałem itp. Co jest ? Niby czytałem że wersja systemu coś ma do tego .. nie wiem proszę o pomoc !! Dzieki

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z pamięcią niby 16GB a pokazuje mi w programie że całkowita to ok 10gb a 3 GB dla mnie wolne.. bez sensa9213951a98f747dac687362a6fca340.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

W normie ? Ale coś mi też nie pasuje bo ściągałem jak mówiłem program to właśnie odkryłem te pamięć niby oszukana i zdrowie bateri było na DOBRE . Tylko dobre czemu nie bdb. Coś nie tak.. może być tak że to wersja miui ? Coś czytałem takiego xd

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

I jeszcze pytanie laduje telefon inna kostka od iPhone a kabel mój to cała gorąca jest aż nie da się dotknąć jej. Co jest ?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bartektuz1 napisał:

Nie wiem mi to się nie podoba na wcześniejszym tel 2 dni to spokojnie szło.. a tutaj dziwnie zbyt szybko.

Przecież ty masz prawie 6 godzin włączonego ekranu i jeszcze 44% baterii zostało! Coś szybko ci czas płynie przy telefonie i tego nie zauważasz. Nie ma takiej opcji żeby jakikolwiek inny telefon z baterią 1800mAh tyle wytrzymał. Pamięć to też normalka, 10Gb dla ciebie, na programy i ich dane. Reszta to partycja system. Podobnie jest w innych Androidowych telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meccaryn napisał:

Z każdym kolejnym cyklem co raz słabiej z akumulatorem w moim przypadku. 

p.s. To nie Wi-Fi, włączone, wyłączone, skanowanie off/on nie robi różnicy. Coś drenuje baterię w tle.

a tak z ciekawości sprawdź czy spadek zawsze występuje przy 50% czy może akurat tutaj to przypadek że akurat leci na łeb przy tej wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem tego spadku była gra. To norma. Prawie do 6h doleciałem na tym wczoraj, ale mimo wszystko - na androidzie 6.0 latałem po 8-9h Screen-On-Time, regularnie.

Plan mam taki, by zrobić czystą instalację (wipe totalny, bez przywracania żadnych danych, backupów, etc.), gdy wyjdzie MIUI9.  

Albo xiaomi.eu jest skopane dla Redmi 4X (bo siostra na Note 4X z tym samym romem nie ma żadnych problemów + używa największych raków Androida - facebooka, snapa itd), albo jest jakiś problem sprzętowy. 

Edytowane przez meccaryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...