Skocz do zawartości

Problemy z baterią


yookerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem jest z baterią która nie wytrzymuje tyle ile powinna, zostałem przekierowany tutaj na forum i więcej o sprawie napisane jest tu

 

Telefon zakupiłem 5 dni temu. Wgrana była już wersja MIUI Global 8.2 Stabilna 8.2.0.2(MAMMIEA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali, że wytrzyma 2 dni przy ciężkim użytkowaniu a 3 przy zwykłym. Powiedzmy, że 80% w dniu to dane komórkowe a 20% wifi chociaż czasem zapominam i 100% dane mogą być:-D (Tak wgl lepiej wifi czy dane mieć włączone jeśli chodzi o baterie?) Synchronizacja cały czas włączona, bo nawet nie wiem kiedy i co robi:-D(jakąś radę do tej synchronizacji poproszę:-P) Telefon ładuję wtyczką oryginalną z przejściówką na pl i kablem od lg

Edytowane przez yookerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma do redmi 4x globala do pobrania, ani stable, ani dev ;)

zobacz wykres historii - w ustawieniach uzycie baterii i taka ikonka zegara w prawym gornym rogu. mojemu dziecku normalnie trzyma ze 4-5 dni przy sot minimum 8h z czego wiekszosc to youtube po wifi. w srodku xiaomi.eu 8.2.8.0 stable.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nawet dziś sprawdzałem i nie ma. Sorry nie skojarzyłem faktów.
Moim zdaniem po 5dniach bateria nie ma jeszcze ostatecznej sprawności.
Wychodzi na to że wypadałoby odblokować bootloader i wrzucić miuipolska, ale z ciekawości na jedną dobę wyrzuciłbym fb, snapa i messengera i zobaczył

Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tpawel napisał:

Faktycznie nawet dziś sprawdzałem i nie ma. Sorry nie skojarzyłem faktów.
Moim zdaniem po 5dniach bateria nie ma jeszcze ostatecznej sprawności.
Wychodzi na to że wypadałoby odblokować bootloader i wrzucić miuipolska, ale z ciekawości na jedną dobę wyrzuciłbym fb, snapa i messengera i zobaczył

Wysłano z Redmi Note 4x
 

Mogę prosić linki do poradnika niby jest coś na stronie głównej, ale chcę mieć pewność żebym czegoś złego nie zainstalował:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje Cię dokładnie to co na głównej czyli instalacja miui 2016, tyle że może być problem odblokować bootloader na tym romie co masz. I błędne koło bo nie ma deva.
U mnie Facebook mega drenowal baterie pomimo tego że nie było tego widać w statystykach baterii

Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, fb zaraz ogarnę i jutro wieczorem przy wyładowanej baterii dam screena z sot'a, również zgłosiłem się po custom rom do miui :-D dzięki za szybkie odpowiedzi :lol:

A jakie zdanie masz na temat tych apek do obsługi fb link:

Niby polecają Fast Social App 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne :D Ja mam wgrane MIUI Poland, i spokojnie zrobię z 2 dni intensywnego użytkowania na fonie (WiFi + LTE). Średnio dziennie schodzi mi ok 35% :) 
Przy tym siedze na Facebooku i na innych tego typu aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (po 2 ładowaniach) po 24 godz. właczenia jest teraz 24% baterii. 9.50 godz. włączonego wyświetlacza (sporo zabaw z telefonem, internet itp).

 

PS. A swoją drogą nie mogę znaleźć ekranu z historią (wykresem zużycia), jak powyżej. We wszystkich telefonach miałem :) MIUI 8.2.1

Już znalazłem ten malutki zegarek

Edytowane przez pawelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2017 o 09:42, preston2009 napisał:

@yookerek to masz dalej 8.2.0.2? Bo ja mam 8.2.1.0 i u mnie jest ok. Teraz poziom baterii 51%. Czuwanie 5d 11g, SOT 3 godz 31 min.

Tak, nadal mam 8.2.0.2 i po wyszukaniu aktualizacji nic nie znajduje. Nie mam pojęcia jak zmienić to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rezmus napisał:

na redmi 4 jest global od listopada, a do dzis nie ma go publicznie. zawsze mozesz wrzucic xiaomi.eu (dev lub stable) jesli nie pasuje ci to co masz.

A to by polepszyło pracę na baterii? Czy to gorszy soft? Jak lepszy to mogę link jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...