Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band 3 - premiera 27 kwietnia


r0bertt

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, CryRek napisał:

ciekawe czy będzie mniej awaryjna, chyba że tylko ja mam takie (nie)szczęście :P 

MiBand 2 awaryjny? To chyba najpopularniejsza i sprzedana w największej liczbie ze wszystkich produkowanych opasek na świecie. W śród moich znajomych którzy zakupili nikomu się nie popsuła. Problemy z parowaniem i działaniem się zdarzają, ale to inny temat (może jeszcze pasek się psuje). Co do tego Amazfita, to nie następca MiBanda 2, tylko nowa jakość ze względu na pomiar ekg, jak ktoś tego potrzebuje. Ceny innych urządzeń z tą funkcją też są wyraźnie wyższe.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, FromWP napisał:

MiBand 2 awaryjny? Problemy z parowaniem i działaniem się zdarzają, ale to inny temat (może jeszcze pasek się psuje)

Skoro sam piszesz, że zdarzają się problemy z działaniem, to chyba jednak nie jest taki bezawaryjny, w moim przestał działać przycisk i ostatnio krokomierz, który już nie liczy kroków. Synchronizacja potrafi trwać kilka minut, a i pulsometr czasem odmawia współpracy, mimo że sama opaska nigdy mi nie spadła, ani o nic nie uderzyła, pod prysznic też jej raczej nie biorę. Nie mam danych statystycznych, ale moim zdaniem takie kwiatki nie powinny wychodzić po pół roku użytkowania, choć może to tylko kwestia oprogramowania, czy jakiejś felernej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wina softu, albo jakiegoś błędu przy wgrywaniu firmware. Nie nazwał bym tego awaryjnością, tylko niedopracowaniem oprogramowania i sposobu wgrywania firmware, ale tak, pod tym względem MiBand2 to takie dziecko specjalnej troski. 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie cena jak na razie nieciekawa, praktycznie na poziomie S Gear Fit2 która jest sprawdzona i bezproblemowa. No chyba że ma jakieś nowe niesamowite możliwości. Brak jednoznacznej specyfikacji ale gdzieś mi mignęło 90mAh akumulatora (SGF2 ma 200mAh) - to nie wygląda optymistycznie jeśli ma być GPS.

Edytowane przez pawelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...