Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, galakty said:

Tylko taka oferta nie ma większego sensu, bo z IBG z pełną gwarancją, ubezpieczeniem VAT + kurierem wyjdzie taniej, a telefon identyczny ;) 

Dla nas nie ma, ale wiele ludzi boi się kupować w Chinach.

Poza tym nie wychodzi taniej.

Mi 6 na IBG, kosztuje (445 $ + GW24 15$ + kurier 20$) razy ubezpieczenie od VAT, czyli 5% od sumy, daje 504$, razy kurs (chory) PayPala daje 1 962,20 zł... Można pewnie kilka dolarów zbić kuponem.

To ja już wolę kupić na TOMTOP z kuponem i ominięciem podatków oraz CashBackiem można zejść do 1200 zł (tak ktoś ostatnio pisał, i pewnie by się to zgadzało). Ryzykuje, że się zepsuje, ale zawsze można odesłać do Chińczyka, albo naprawić za to co zostało w PL albo kupić za resztę jakiś Redmi Note 4.

 

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tryhp3 napisał:

Dla nas nie ma, ale wiele ludzi boi się kupować w Chinach.

Poza tym nie wychodzi taniej.

Mi 6 na IBG, kosztuje (445 $ + GW24 15$ + kurier 20$) razy ubezpieczenie od VAT, czyli 5% od sumy, daje 504$, razy kurs (chory) PayPala daje 1 962,20 zł... Można pewnie kilka dolarów zbić kuponem.

To ja już wolę kupić na TOMTOP z kuponem i gwarancją bez podatków oraz CashBackiem można zejść do 1200 zł (tak ktoś ostatnio pisał, i pewnie by się to zgadzało). Ryzykuje, że się zepsuje, ale zawsze można odesłać do Chińczyka, albo naprawić za to co zostało w PL albo kupić za resztę jakiś Redmi Note 4.

 

Mam pytanie cześć zamienne już są dostępne na rynku do mi6.Bo z tego co piszesz za z kuponem i CashBackiem za 1200zł to bym sam naprawił bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, madhunt3r said:

Potrzebuje konkretów od osób które się znają. Czy mi6 obsługuję Hd Voice, VoLTE, Wifi Calling?

Ale żeby to działo musisz mieć telefon kupiony u odpowiedniego operatora.

Posiadać soft operatora.

Operator musi też udostępnić te usługi per model urządzenia.

Puki co żaden operator nie sprzedaje Mi6.

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung oferuje już niektóre telefony z VoLTE bez brandu operatorskiego. S6, S7, j5 2017 działa VoLTE w telefonach z pozaoperatorskiej dystrybucji. Tak że coś drgnęlo.
Wifi calling niektóre sieci mają w oparciu o apke więc tutaj model telefonu nie robi roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, madhunt3r napisał:

Wolałbym potwierdzenie przez osoby które używają. Wiele razy takie portale podawały nie prawidłowe specyfikacje pod dany model. 

Ciężko powiedzieć bo nie zawsze się wyświetla(HD) zależy od urządzenia lub wersji systemu.działać może ale widać tego nie będzie.

Oceniać to można tylko po jakości połączenia na co ci większość odpowie że bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sp4ubw napisał:

W większości Xiaomi jest HDVoice, tym bardziej w MI6. Tak jak napisano wcześniej, jak masz takie połączenie to pojawia się ikona, to samo z voLTE, też jest ale u nas nie ma jak sprawdzić. 

Na Mi5 nie trafiło mi się takie połączenie jeszcze nigdy. Może to przez moją sieć (T-Mobile)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, latet napisał:

Na Mi5 nie trafiło mi się takie połączenie jeszcze nigdy. Może to przez moją sieć (T-Mobile)?

Nie to raczej przez wersji miui gdzieś ten znaczek zjadło(albo sobie umyśli to tylko na Orange pokaże) Jak masz połączenia dobrej jakości to działa tylko nie widać prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,
Jakie są według Was szanse, że Xiaomi Mi6s będzie posiadało certyfikat IP67 ?
Z tego co się dowiedziałem tylko porst usb-c nie jest szczelny, reszta spełnia wymogi.
Warto poczekać jeżeli nie pali mi się ze zmianą telefonu?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez piotrindzo
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, thomas napisał:

Co do pierwszego, to jak chwycisz dwoma palcami to powiadomienie i pociągniesz w dół, to nadal nie będziesz widział?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
 

Niestety działa to tylko 'na chwilę'. Przy kolejnym powiadomieniu z Gmail znowu jest bez treści wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fens napisał:

Zwykły marketing, w opisie aukcji masz: 

Standart LTE:
FDD LTE: 2100, 1800, 2600 TDD LTE: 2600, 1900, 2300, 2500
 
Do tego ta cena identyczna jak w oficjalnych sklepach, niezły jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...