Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Tymcio napisał:

W tym roku Meizu wypuści telefon ze Snapem (raczej średniaka) i pewnie flagowca z Exynosem. Mam nadzieję, że nauczyli się na błędach :)

Nie... Powiedzieli, że 10 rdzeniowego MTK wpakują. Chyba że to niepotwierdzona plota, ale gdzieś czytałem to ludzie się nabijali ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymcio kilkanaście dni po 19 kwietnia premierze mi6 ludzie już dostali w Polsce na początki maja mi6 czarne. teraz na waszym gizchina 6 czerwca o dziesiątej wyszły niebieskie nie wiadomo ile tak samo jak nie wiadomo ile czarnych w kwietniu. jest szansa że ibuygou zaspokoi wszystkie pre ordery teraz?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z ibuygou EU Packet. Od 7.06 jest status w poczcie polskiej przesyłka w drodze. Wer Warszawa był poprzedni. Myślałem, że jak jest już w drodze to co najmniej dziś będzie zmiana statusu. A tu stoi. Mam się niepokoić, że wejdzie na VAT. Aha przesyłka idzie z Austrii.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mariusz Kowalski napisał:

Zamówiłem z ibuygou EU Packet. Od 7.06 jest status w poczcie polskiej przesyłka w drodze. Wer Warszawa był poprzedni. Myślałem, że jak jest już w drodze to co najmniej dziś będzie zmiana statusu. A tu stoi. Mam się niepokoić, że wejdzie na VAT. Aha przesyłka idzie z Austrii.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 

Masz status "przesylka w transporcie" na poczta-polska.pl? To jest blad w ich systemie i ten status nic nie znaczy. Co do VAT skoro wysylka z EU i doplacales sporo w ibg za to ze telefon z EU to nie ma opcji na vat, to to import wew unii (no chyba ze ibg tez cos kombinuje z tym). Najlepiej zapytaj w dziale na forum o IBG, moze ktos wybieral te forme dostawy i powie ci co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PurpleHaze napisał:

Masz status "przesylka w transporcie" na poczta-polska.pl? To jest blad w ich systemie i ten status nic nie znaczy. Co do VAT skoro wysylka z EU i doplacales sporo w ibg za to ze telefon z EU to nie ma opcji na vat, to to import wew unii (no chyba ze ibg tez cos kombinuje z tym). Najlepiej zapytaj w dziale na forum o IBG, moze ktos wybieral te forme dostawy i powie ci co i jak. 

To jest błąd w ich systemie?! Czyli co dalej? Mam zadzwonić na infolinie i spytać się co się dzieje z moją paczką. Szybciej przeszło przez PRC i resztę jak przez naszą pocztę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mariusz Kowalski napisał:

To jest błąd w ich systemie?! Czyli co dalej? Mam zadzwonić na infolinie i spytać się co się dzieje z moją paczką. Szybciej przeszło przez PRC i resztę jak przez naszą pocztę:) 

Nic ci nie da dzwonienie bo odesla cie do trackingu na ich stronie. Paczka tkwi nadal w WER ktory masz wyswietlony w przedostatnim statusie (czyli tym przed 'przesylka w transporcie'). Od paru miesiecy wyswietla sie na stronie poczty taki status i on kompletnie nic nie znaczy, bo paczka jest w transporcie. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc i tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wer Warszawa a potem do 4 dni i jest u ciebie w domu bez VAT. jeśli po wer Warszawa pojawia się szybko jakiś inny wer to idzie na sprawdzenie u VAT często.

ja jak zamawiam z banggood przez priorirty direct mail czyli netherland post. paczka idzie do wer Warszawa i do 2 4 dni jest u mnie w domu bez VAT. zawsze od kiedy zamawiam.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Kowalski

no musisz uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość niż ja bo moja paczka stoi już od 02.06 na poczcie i nic się od tego czasu nie zmieniło czyli już tydzień.

Ogólnie ponad 2 tygodnie od wysyłki telefonu usługą EU Packet i telefonu nie ma, nie polecam tej wysyłki na pewno korzystać już nie będę miałem nadzieje że do 2 tygodni się wyrobią.

Edytowane przez tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2021]Mariusz[/mention] Kowalski

no musisz uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość niż ja bo moja paczka stoi już od 02.06 na poczcie i nic się od tego czasu nie zmieniło czyli już tydzień.

Ogólnie ponad 2 tygodnie od wysyłki telefonu usługą EU Packet i telefonu nie ma, nie polecam tej wysyłki na pewno korzystać już nie będę miałem nadzieje że do 2 tygodni się wyrobią.

Może podejdź na pocztę i spytaj czy czegoś do Ciebie czasem nie ma. Nieraz listonosz nie zostawi awizo.

Daj znać jak dostaniesz.

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , mam problem .....bootloader odblokowany , wgrane twrp i na etapie kopiowania miui EU do tel jest problem....niby kopiuje ale nic się nie dzieje i pojawia się błąd na końcu bc41ef00410f619470d979d5c7a0ac32.jpg

e6f011cd4115ec9a818b6b7d719a730f.jpg

Nie wiem co robię zle ....zrobiłem Wipe data bo ponoć to pomaga przy błędzie przy kopiowaniu ale nic nie dało ....miui EU kopiuje na mi6 w formie spakowanej tak ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Elcomendante napisał:

emoji23.pngwitam , mam problem .....bootloader odblokowany , wgrane twrp i na etapie kopiowania miui EU do tel jest problem....niby kopiuje ale nic się nie dzieje i pojawia się błąd na końcu bc41ef00410f619470d979d5c7a0ac32.jpg

e6f011cd4115ec9a818b6b7d719a730f.jpg

Nie wiem co robię zle ....zrobiłem Wipe data bo ponoć to pomaga przy błędzie przy kopiowaniu ale nic nie dało ....miui EU kopiuje na mi6 w formie spakowanej tak ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W tle widzę że masz zaszyfrowaną partycję.

  • Dla urządzeń z fabrycznym Androidem 6 (np. MI5, MIMAX, MI5S, HMNote4, HMPro itd) w TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tle widzę że masz zaszyfrowaną partycję.
  • Dla urządzeń z fabrycznym Androidem 6 (np. MI5, MIMAX, MI5S, HMNote4, HMPro itd) w TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych.



Dzięki bardzo !!!! Zadziałało :) a już myślałem ze jestem w czarnej d*pie , jeszcze raz dziękuje !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymałem dzisiaj i ja swój Mi6 - wygląda na pierwszy rzut oka że wszystko OK,

podsumowując przesyłkę EU Packet liczcie się z 2,5 tygodnia czekania ale bez VAT.

telefon wykonany solidnie ale 171gram :? cieżko będzie mi się pzyzwyczaić

Edytowane przez tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że przyjęło ci konto w ustawieniach zaawansowanych --> Mi Unlock Status - jeśli dodało się bez błędów a konto ma przypisane prawa do odblokowania bootloadera to nic więcej nie musisz robić tylko czekać.

Nacisnąłem add account and device I wyskoczyło że successfully.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

A gdzie sprawdzić ile czasu jeszcze zostało? Podłączyć do mi unlock a?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nacisnąłem add account and device I wyskoczyło że successfully.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

A gdzie sprawdzić ile czasu jeszcze zostało? Podłączyć do mi unlock a?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka



Jak spróbujesz odblokować w mi unlocku to wyskoczy Ci komunikat ile jeszcze godzin zostało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...