Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Zeork napisał:

Sprawdzałeś?

Tak, sprawdzałem. Na tej starszej wersji dochodzi do 50% z komunikatem, że nie może zweryfikować urządzenia. Na nowej dochodzi do 99% i wyskakuje, że nie minęły jeszcze 72 godziny od przypisania urządzenia do konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zeork napisał:

Na 1.xx próbujesz normalnie czy już z włączonymi opcjami dev, oem unlock i powiązanym kontem?
Na 1 można spróbować bez tych opcji lub z nimi :-) na 2 już tylko z tymi opcjami włączonymi. Ja zawsze mając oficjalny rom china stable na tel biorę 1.xx i bez włączania tych opcji. Jak nie idzie to dopiero je włączam.

Wszystko było włączone. Teraz z ciekawości wyłączyłem i spróbowałem, ale to samo. Na forum en.miui.com pisali, że Mi6 ma inny algorytm odblokowania i dlatego wersja 1 nie będzie działać.

 

unlock.PNG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zeork napisał:


Nie mogłeś złożyć prosby jeszcze przed zakupem :-) ? Przyszedłby telefon to zabrałbyś się do roboty odrazu, czy czekasz te 72h czy na sms?

Sent from my MI 5C using Tapatalk
 

Tu nie chodzi o prośbę ;) Tu chodzi o ograniczenie wprowadzone w Mi Unlock 2 - 72h musi być Twoje konto na telefonie. A starszy Mi Unlock nie działa z Mi6 ;p

Edytowane przez Tymcio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi has not released the mi6 blue color yet.
 
mail od ibuygou
 
It might take one or two more weeks.
 
nadal jeszcze trzeba dość długo czekać na Blue. myślałem że będzie szybciej niż ceramika w 2016...
 
Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 


Blue może pojawić się w lipcu... pisaliśmy o tym jakiś czas temu na GizChina Polska

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Mi6 jest mega spoko telefonem w niskiej cenie, który bije na deski takiego się czy dorównuje do ip7+. Moim zdaniem również warto kupić ten telefon. Sam obecnie czekam na paczkę, z tym, że DHL postanowił zwrócić ją i jest małe opóźnienie. A już bym mógł używać w tym tygodniu :/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tryhp3 napisał:

Jeżeli chodzi o białą diodę LED (która na czarnym jest w sumie OK). Chciałem, wersję aluminiową. A ona ma biały przód. Jeżeli na białym też jest biała dioda to raczej dramat. Wie ktoś jak to wygląda?

 

Mam Meizu Pro 6 Plus i MX6 z białym przodem, w których są też białe diod. Wystarczająco jasno świecą, żebyś je zauważył, nawet w dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to DHL postanowił zwrócić?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka




No zwrócił, bo paczka była źle nadana. Zamiast wpisać jako kraj docelowy Poznań - Puszczykowo - Poland to wpisał Hongkong - Puszczykowo - Hongkong xD

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rhaokir napisał:

 


No zwrócił, bo paczka była źle nadana. Zamiast wpisać jako kraj docelowy Poznań - Puszczykowo - Poland to wpisał Hongkong - Puszczykowo - Hongkong xD

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

Trzeba było więcej zapłacić to by dobrze wpisali... Parodia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rhaokir napisał:

Jak dla mnie Mi6 jest mega spoko telefonem w niskiej cenie, który bije na deski takiego się czy dorównuje do ip7+. Moim zdaniem również warto kupić ten telefon.
 

Ja bym powiedział, że jest spoko telefonem o niezbyt przyjaznej cenie - biorąc pod uwagę różne "minusy".

Inne pytanie - czy Mi6 to najlepszy do tej pory telefon Xiaomi? Myślę, że tak.

Czy najlepszy telefon Xiaomi pod względem stosunku jakości do ceny? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę dopiero jesteśmy chwilę po premierze więc póki co płaci się spory podatek od nowości, do tego dochodzi spora marża resellerow że względu na ograniczoną dostępność i mamy komplet. Nie jest tajemnicą że żaden flagowiec żadnego producenta ma najlepszy stosunek ceny/jakości. To masz w Redmi czy w Serii J Samsunga

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że jest spoko telefonem o niezbyt przyjaznej cenie - biorąc pod uwagę różne "minusy".
Inne pytanie - czy Mi6 to najlepszy do tej pory telefon Xiaomi? Myślę, że tak.
Czy najlepszy telefon Xiaomi pod względem stosunku jakości do ceny? Nie sądzę.


Zdecydowanie. W porównaniu ile kosztowała mi5 i jak była wykonana to tam była parodia. Tutaj jest znaczne poprawa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2017 o 00:03, tryhp3 napisał:

 

Majster Pirzu raczej zachwycony. Według niego aparat rewelacyjny.

slow motion w full hd. Gość tak czasem pieprzy, że nie mogę go słuchać.

Wiem, że tu te plotki się nie sprawdzają, ale jakby to była prawda to xD https://www.gizmochina.com/2017/06/05/xiaomi-jason-may-launch-xiaomi-mi-6x-possible-¥1999-295-tag/

The Xiaomi Mi 6X, apart from featuring a Snapdragon 660 chip will have a 4MP front camera and a 12MP shooter on the back. Like the base variant of the Mi 6, it will have 6GB of RAM and 64GB of built-in storage and will be priced around ¥1999 (~$295).

Samsung mniej miesza z tymi telefonami niż Xiaomi.

Edytowane przez stereo0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirzu nie zna się kompletnie na aparatach/wideo, kiedyś jeszcze pokazywał bitrate, klatki, jak działa autofocus... Teraz nic, kilka sampli, zero komentarza. To nie jest recenzja, a raczej pominięcie aparatu.

Slowmotion prawdopodobnie nawet w 720p nie jest, a w 480p, chyba że nagle Xiaomi to usprawniło, ale skąd on ma wiedzieć... 

Wybił się na Xiaomi, dopóki te telefony nie były w modzie to jego kanał prawie nie istniał ,a teraz płynie na fali hype'u ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Tymcio said:

Porównuje, bo na OP3T to jego daily phone :) Ja bym porównywał do Meizu, gdyby nie ich soft... :D

Ciekawie wygląda tez Nubia Z17 i zapowiadane Meizu Pro 7 z tym dodatkowym wyświetlaczem i OP5. 

Co jest nie tak z softem od Meizu? Z tego co czytałem to tam zrobili podział na dwie firmy i nowe Meizu mają niby nie mieć problemów z usługami Google.

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...