Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tryhp3 napisał:

Jeszcze poszperałem.

Aktualnie LG G6 na allegro da się kupić od 1800zł (odsprzedaż od operatorów, tak wiem co robi T-Mobile i Plus)

Mi6 z ibuygou i GW EU 24 + ube od celnika, kosztuje też tyle.

 

Ale LG G6 ma 5,7" :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupujesz od takiego operatora, który nie blokuje, są jeszcze dwie normalne firmy, które nie krzywdzą niewinnych osób zamiast nieuczciwych klientów. A poza tym można dostać telefon kupiony zza granicy, gdzie nie blokują IMEI w Polsce. Kto Ci każe kupować z Plusa lub T-mobile?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, galakty napisał:

Ojej, i co teraz...

https://www.kimovil.com/en/compare/lg-g6,xiaomi-mi-6 - są praktycznie takiej samej wielkości, ale nie, przekątna ekranu mówi tak dużo... 

Różnica szerokości to 1,4 mm. Niby niedużo ale tak dodając po 1-2 mm (bo praktycznie taki sam) mozna dojść do 75-76 mm.

A (przynajmniej dla mnie) sensowną granicą jest 70 mm (a nie mam małej dłoni).

Dlatego Redmi 4X jest dla mnie akceptowalny (Mi6) pewnie też a Galaxy A5 2017 nie lezy mi wybitnie. A to niecałe 2 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pawelll napisał:

Różnica szerokości to 1,4 mm. Niby niedużo ale tak dodając po 1-2 mm (bo praktycznie taki sam) mozna dojść do 75-76 mm.

A (przynajmniej dla mnie) sensowną granicą jest 70 mm (a nie mam małej dłoni).

Dlatego Redmi 4X jest dla mnie akceptowalny (Mi6) pewnie też a Galaxy A5 2017 nie lezy mi wybitnie. A to niecałe 2 mm.

Wtedy się idzie do sklepu i bierze w łapę G6 i ocenia, czy te 2 mm różnicy to jest wielka, ogromna przestrzeń. Nie jesteśmy kobietami, by się cieszyć z 2 mm :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, pawelll said:

Różnica szerokości to 1,4 mm. Niby niedużo ale tak dodając po 1-2 mm (bo praktycznie taki sam) mozna dojść do 75-76 mm.

A (przynajmniej dla mnie) sensowną granicą jest 70 mm (a nie mam małej dłoni).

Dlatego Redmi 4X jest dla mnie akceptowalny (Mi6) pewnie też a Galaxy A5 2017 nie lezy mi wybitnie. A to niecałe 2 mm.

Byłem ostatnio w Media Markt i G6 świetnie leży w dłoni, przynajmniej mojej (dość dużej), o wiele lepiej (pewniej) niż Samsung S8. Muszę też pochwalić Redmi Note 4, mimo 5,5" też leży świetnie. Widać, że robione pod Chińczyków, bo oni są dość drobni.

 

 

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel.sierzant.h napisał:
Thanks for your order for the mi6 64gb blue.
 
1) The mi6 64 deep blue is a pre-order item.
     It might need one or two more weeks before it is shipped.
 
 The mi6 64gb black is on queue to be shipped now.
 
apropo informacji z ibg oficjallny mail

daj znać proszę jak wyślą Ci już tą niebieską sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na razie to dostępność mnie interesuje, a w drugiej kolejności jak ten kolor się ma czy bardzo się mieni w słońcu gdyż nie lubię aż nadto świecących się rzeczy, i w ogóle jak zbiera ślady palców, zabrudzenia takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy to odpowiedni temat, ale mam pewną sprawe. Pilnie potrzebny mi telefon zdecydowałem się na xiaomi i teraz pojawia się dylemat ze względu na czas oczekiwania. Chciałbym mieć to Mi6 wciągu tygodnia max, szperam po internecie i znalazłem coś takiego http://allegro.pl/xiaomi-mi6-6gb-64gb-z-polski-fv23-gw24pl-dual-cam-i6815736351.html#thumb/4 i teraz pare pytań, czy ten soft to nie jakieś badziewie oraz czy cena jest w miare przystepna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 1500 za uja żadnego Xiaomi bym nie kupił :D Opłacalne jest tylko poniżej tej kwoty. Powyżej już się zaczyna robić dobry wybór z innymi markami. A za 2200 to już bym wolał poszukać ewentualnie dołożyć do Honor 8 PRO i mieć kozaka a nie trochę ulepszone Mi5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zeork napisał:


Szybko wyśle :-) ? Ludzie zamawiali kolo 14 kwietnia i dalej wielu nie wyslali :-)

Sent from my MI 5C using Tapatalk
 

3-5 mają wysyłkę w tej chwili, chyba że to kłamczuchy i nie mają... Preorder to inna sprawa i nie bierzmy jej pod uwagę.

Tak czy siak płacenie 2200 za Mi6 komuś z Allegro co ściągnął za 1700 zł z gwarancją u Heńka w komisie, a jak komis upadnie to bujaj się sam jest głupotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, szymon2280 said:

czyli opcja z allegro odpada, istnieje jakaś inna możliwość w miare szybkiego dostania tego telefonu?

Jeżeli, chcesz mieć GW EU, to tak jak pisał galaktyk, na IBG jest info 3-5 dni do wysyłki

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-rom--smartphone-3d-glass-version-8838.html

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wziąłem jednak czarny nie chce mi się czekać na niebieski kolor, pytanie mam tylko czy ktoś korzystał w IBG z przesyłki 'EU packet' ?

Ja przed chwilą kupiłem właśnie z taką dostawą. Ryzyko ? Nie wiem się zobaczy. Pytanie gdzie mam napisać żeby nie wygrywali mi tego a'la globala?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎18 o 10:57, kemp napisał:

No. To wszystko jasne.

Jeden z polskich resellerów (nie mylić z oficjalnymi dystrybutorami!) z dobrą opinią na forum wycenił Mi6 6/64 na 2.699zł. :shock:

 

Cena w tym samym sklepie już spadła (Xiaomi Mi6 6/64GB Czarny za 2.349zł), ale nadal może zachęcać do konkurencyjnych flagowców.

Jeśli oficjalni polscy dystrybutorzy pokażą Mi6 w cennikach to faktycznie może się okazać, że cenowo Mi6 wskoczyło na wyższy poziom niż Huawei czy nawet LG.

No cóż. Kto (jak ja) spodziewał się, że Xiaomi Mi6 będzie można kupić w Polsce (z VATem!) poniżej 2koła ten... jeszcze poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas każda elektronika jest droższa, karty graficzne, procesory nagle okazują się być drogie, a podczas premiery przecież cena w $ była przystępna.

W Chinach jeśli chcą za Mi6 350$, to się nie dziwię że robi furorę, ale u nas w oficjalnej dystrybucji to będzie niezła przebitka ponad 2k... Kto za 2k lub więcej kupi Xiaomi? Garstka ludzi, skoro P9/P10 czy S7/S8, G5/G6 kupi w podobnej kwocie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 15:21, majdan12 napisał:

@himek72

Jeśli masz do wydania około 1000 zł to najlepszym Xiaomi będzie Xiaomi Mi 5 - 3 GB RAM - 64 GB ROM i inne modele z Mi 5 nie są warte ceny a jak masz około 1800/2000 zł na telefon to nie masz się nad czym zastanawiać i kup OnePlus 3T, telefon doskonały. Ja mam od niedawna zasadę że Xiaomi to tylko do 1000 zł.

Tak więc decyzja padła na Oneplus 3T Midnight ;) 

Telefonik dzisiaj dotarł i jak na początek jestem bardzo zadowolony z jakości i wyglądu co do softu to mimo wszystko brakuje mi miui ono jakoś mi bardzo przypasowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...