Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Eragon napisał:

@LoOpJesteś jedną z pierwszych osób z Mi6, w Polsce. 

Zainstalujesz i dasz nam ładnie znać czy sprzęt działa czy....nie ;) Dziękujemy. 

Nie napawa mnie to optymizmem xD ale dobra. A jakby nie działało to da rade zainstalować poprzedni soft? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zeork napisał:


Ja ma zgodę i oficjalny rom china dev lub stable to na mi unlocku 1.xx przejdzie bez problemu bez zaznaczania opcji dev i oem unlock.
A na mi unlock 2.xx musi minąć 72h od połaczenia z kontem xiaomi w opcjach dev i oem unlock musi być włączony.
Dlatego wolę mi unlock 1.xx pięknie mi5c także odblokowałem.
Tu, że przeszło do pobrania mi unlocka wcale nie oznacza, że już ma zgodę, no i mi unlock pobierze mu 2.xx więc raczej unlock nie przejdzie dziś.

Sent from my MI 5C using Tapatalk
 

Nope. 1XX też ma problemy z odblokowaniem, sam tego doświadczyłem i masa ludzi z Mi4C przy przejściu na Androida 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Udało mi się wszystko zrobić dziś i soft póki co działa XD Ale nie wiem czemu nie działa aplikacja google (wyszukiwanie), zachowuje się tak jakby nie było dostępu do internetu... Ma ktoś jakiś pomysł? :D

Edit : Już wszystko Ok. XD

Edytowane przez LoOp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pawel.sierzant.h napisał:

A mi 6 w wersji niebieskiej będzie dostępny w 64gb? bo miałem Mi5 Pro i 64 GB mi wystarczy. bo kupiłem pre order na ibg za 435 dolarów a teraz to znikło i są tylko 128 niebieskie

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

ma się w IBG dopiero w czerwcu pojawić, też poluje na niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma się w IBG dopiero w czerwcu pojawić, też poluje na niebieski.

z ibg napisali mi też że powinien być pod koniec maja lub chwilkę później. mamy już 20 maj więc i tak za kilkanaście dni będzie

 

miałem mi 5 Pro ale przegrzalem prawdopodobnie wyświetlacz bo w styczniu pojawił się grubszy pasek żółtego ekranu na wielkość jednej ikonki. sprzedałem komuś komu to nie przeszkadza. potem kupiłem mi Maxa i się wkurwialem na aparat bo robi foty jak jakiś chinski solid ale na szczęście spadł na beton i pajaczek mimo Gorilla Glass sprzedałem ponownie komuś komu to nie przeszkadza.

 

mi 5 Pro kupiłem na ibg i 2 lata gwarancji czyli dokupilem rok za grosze więcej ale co z tego jak nie chcieli mi we Wrocławiu naprawić bo z mojej winy niby. pilnował em. co prawda jak grałem pod ladowarka to dochodziło do 55 stopni na wyświetlaczu. stało się to nagle po wyciągnięciu z kieszeni. z czasem powiększalo więc sprzedałem. tym razem kupiłem 64gb bo wystarczy mi i nie brałem gwarancji dodatkowej bo maja cała listę która zastrzegają że nie uwzględnia w naprawie to po ch*j. pozdrawiam. czekam na tą mi6 dzieląc telefon Redmi 3 z żoną na 2 sim. chcę już porobić zdjęcia na dworze mrufkom S bliska..

 

 

i jeszcze jedno udało mi się kupić na ibg Mi5 Pro w pre order za 1700zl przy błędzie cenowym w funtach. nie chciałem ruszać gówna jak inni i nie pisałem do nich nic i wysłali mi jako jednemu z pierwszych 30 osób w Europie 07.06.2016r. inni musieli dopłacać różnice. tym razem już kupiłem wersję 6/64 w pre order Deep Blue za 435 dolarów plus DHL za 17 dolarów. tym razem bez ubezpieczenia bo przy mi 5 Pro ubezpieczylem za 25 dolarów od VAT ale pobrał mi kurier tylko 80 zł więc 20 dychy w plecy w tym przypadku. tutaj przy mi 6 bez ubezpieczenia wziąłem bo ludzie piszą z ibg zawsze idzie z niska opłata około 80 zł. jak przyjdzie 23 procent vatu 400zl to się pierdolne ta paczka w łeb za głupotę.

 

mam nadzieję że wersja 64gb to będzie Deep Blue jak na filmach na YT że złotymi ramkami a nie fioletowy k**wa z czarnymi

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ....przepraszam z góry za banalne pytanie ale jestem dziewica jeśli chodzi o urządzania xiaomi. Czekam za zamówionym mi6 (ibg)i z tego co wyczytałem posiada on global rom multilanguages . Czy powinienem przesiąść się odrazu na miui Polska ? Czy mogę zostać przy tym sofcie od ibg? Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LoOp napisał:

Szczerze mówiąc to jakoś nie przeszkadza przy użytkowaniu :D

Nie chodzi o to czy przeszkadza, bo to kwestia gustu. Ale jednak flagowiec warty 1700 zł powinien mieć kilka kolorów... Inni potrafią zrobić RGB (miliony kolorów) a tu mamy jeden... Na starych Redmiakach jest chyba 6-8 do wyboru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Dobra, a czy ktoś pomyślał... Że to może nowa moda? Konkurencja ma kilka kolorów, a my mamy jeden! Do tego usuwamy jacka! Patrzcie jakie pioniery z nas... :) 

A Ty dalej o tym jacku xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu się czepiacie. W końcu jest swoboda działalności gospodarczej czy nie? Każdy może produkować co chce (no powiedzmy prawie wszytko) i sprzedawać komu chce i za ile chce. A cena towaru? Jest wynikiem umowy między sprzedającym i kupującym. Jeśli nie znajdzie się chętny na zbyt wysoką cenę to towar się nie sprzeda. Tak to działa- już od kilku tysięcy lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...