Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, galakty napisał:

Jezu... Napisałem, że jest zły? Tak? NIE. Napisałem, że OP3T jest LEPSZYM wyborem. I tylko tyle. Zacznij czytać uważnie, ze zrozumieniem. 

Nie jestem hejterem marki, tylko doradzam z sercem, nie będę jak głupi polecał gorszego telefonu...

Zwrócic tylko uwagę, że nikt na forum nie ma jeszcze mi6 i już się unoszą xD

Piszesz jakby Cie osobiście zaatakował...

 

Przed chwilą, majdan12 napisał:

Oczywiście sfinansujesz nam zakup S8?

I powiedz mi czy ja się mylę w moim poście?

Czemu miałbym finansować? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przesłać zdjęcia z Mi 5 na forum aby ktoś mógł obejrzeć jak ten model wykonuje zdjęcia ale widząc że źle robię, muszę kupić drugiego Mi 5 którego będę przesyłać każdemu z osobna i ktoś zgra sobie zdjęcia z telefonu na komputer i oceni jakość bo gdybym ja przesłał pliki z telefonu to było by czymś głupim i niedorzecznym bo jak to ktoś może skopiować plik z telefonu i mi przesłać? przecież tak się nie robi...

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, majdan12 napisał:

Chciałem przesłać zdjęcia z Mi 5 na forum aby ktoś mógł obejrzeć jak ten model wykonuje zdjęcia ale widząc że źle robię, muszę kupić drugiego Mi 5 który będę przesyłać każdemu z osobna i ktoś zgra sobie zdjęcia z telefonu na komputer i oceni jakość bo gdybym ja przesłał pliki z telefonu to było by czymś głupim i niedorzecznym bo jak to ktoś może skopiować plik z telefonu i mi przesłać? przecież tak się nie robi...

Śmieszny jesteś ;)

Ale rozumiem, że masz dojścia i kolega z chin wysłał Ci mi6 do oceny :D

Jestem świadom, że w internecie latają różne testy mi6 i różnie w nich wychodzi

Edytowane przez Cake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cake

Tylko teraz się zastanawiam czy ty aby czytasz moje posty czy kogoś...

Gdzie ja napisał ocenę dla tych cech telefonu które aby móc ocenić muszę mieć telefon? pokaż mi mój post w którym to oceniam. Bo ja rozumiem że dla ciebie nagranie recenzji przekłamuje wszystko i co mi po zdjęciach/filmach z telefonu przecież tak nie można, muszę sam zrobić zdjęcie/film aby ocenić, no plan działania genialny, tylko pogratulować, możesz przesłać wszystkim recenzentom na świecie że uważasz że mogą szukać nowej pracy, bo nagrać kamerą telefon jak jest używany i co w nim działa i jak to jest komiczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, majdan12 napisał:

@Cake

Tylko teraz się zastanawiam czy ty aby czytasz moje posty czy kogoś...

Gdzie ja napisał ocenę dla tych cech telefonu które aby móc ocenić muszę mieć telefon? pokaż mi mój post w którym to oceniam. Bo ja rozumiem że dla ciebie nagranie recenzji przekłamuje wszystko i co mi po zdjęciach/filmach z telefonu przecież tak nie można, muszę sam zrobić zdjęcie/film aby ocenić, no plan działania genialny, tylko pogratulować, możesz przesłać wszystkim recenzentom na świecie że uważasz że mogą szukać nowej pracy, bo nagrać kamerą telefon jak jest używany i co w nim działa i jak to jest komiczne.

Sam poczytaj swoje posty xD nigdzie nie oceniasz ekranu, jakości rozmów itp na mi6 i nawet Cię o to nie posądziłem ;) Ale jeździsz po Xiaomi jak manuell po kanapce w tym temacie xD Ale podobno tylko brak Jacka Ci przeszkadza ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cake

Czy ja mam oceniać coś oczywistego jak wyświetlacz/jakość rozmów? Xiaomi mnie nie zawiodło tym w swoich flagowca lub telefonach z serii Mi, Redmi też złe nie było jak na swoją półkę cenową. Pewnie nie wiesz jakie Xiaomi miałem i że teraz mam Mi 5...

To w sumie jeśli nie jesteś pewien wyświetlacza/jakości rozmów to kto w takim razie jest tym złym który niszczy Mi 6? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz już padła Jeżeli ktoś fotomaniakiem Niech bierze OP3T lub czeka na OP5 ,osobiście nawet na moim modelu nie przeszkadza mi jakość tych fotek ,wolę się jarać przyjazdem cysterki do dźwigu kolejowego (: i ile litrów puszczę na drugą pensje (:

Послали по Ми5с плюс

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LoOp napisał:

Witam :D Moje Mi6 dzisiaj przyszło niestety nie ma mnie w domu, ale w sobote postaram się potestować i opowiem o wrażeniach. Jak by ktoś chciał coś wiedzieć to niech pisze. Jak wrócę to sprawdzę i odpowiem :D

Ile masz fps w domu w 1080p oraz 4K, jak poniżej 30 fps to już mi wystarczy :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LoOp napisał:

Witam :D Moje Mi6 dzisiaj przyszło niestety nie ma mnie w domu, ale w sobote postaram się potestować i opowiem o wrażeniach. Jak by ktoś chciał coś wiedzieć to niech pisze. Jak wrócę to sprawdzę i odpowiem :D

Skąd zamawiałeś ? Jeśli z ibuygou to w pre orderze ? Pozdro

Jak napisałem wyżej ,zamówiłem w pre orderze z ibuygou, czy można wycofać zamówienie i czy ktoś to już robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Elcomendante napisał:

Skąd zamawiałeś ? Jeśli z ibuygou to w pre orderze ? Pozdro

Jak napisałem wyżej ,zamówiłem w pre orderze z ibuygou, czy można wycofać zamówienie i czy ktoś to już robił ?

Z tego co wiem to chyba można wycofać, bo ktoś mówił chyba, ale nie jestem pewien. Ja nie zamawiałem w pre-orderze, tylko te dostępną wersję na IBG, więc nie musiałem wycofywać :D

Polecam support IBG i się zapytaj czy taka możliwość jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Pewnie przy Mi 10 zrobią specjalną wersję "60 fps Edition, finnaly we did it!"

No sam widzisz jak Xiaomi poszło do przodu, dodali nawet ochronę przed zachlapaniem a to przecież jest przełom w telefonach, ja nie wiem jak się Samsung po tym pozbiera :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, majdan12 napisał:

No sam widzisz jak Xiaomi poszło do przodu, dodali nawet ochronę przed zachlapaniem a to przecież jest przełom w telefonach, ja nie wiem jak się Samsung po tym pozbiera :?

Po padających płytach na deszczu w Mi5 coś musieli z tym zrobić. To się nazywa obrócenie porażki w sukces. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zeork napisał:

Po co chcesz to zrobić? Nagła sytuacja finansowa czy poprostu się rozmyśliłeś?.

Jak to drugie to się zastanów jeszczs, ja na Twoim miejscu bym nie rezygnował z zakupu. To co piszą tu na mi6 to jedno a użytkowanie, działanie i jakość wszystkiego w tym telefonie to drugie.

Tak samo narzekano na mi5, a teraz ludzie zachwalają.

Sam bym kupił, ale dla mnie wydanie 2tyś na telefon którego tak naprawde w 100% niewykorzystam jest stratą kasy.

Zresztą niedawno zakupiłem mi5c więc na jakiś rok mi zakup telefonu odszedł.

Głównym powodem jest to, ze czuje się lekko oszukany przez ibuygou bo ich definicja preordera jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna ....dodatkowo tak jak zauważyłeś trochę mnie opinie negatywne zniechęciły i myśle o opt3 ...jeszcze decyzji nie podjąłem co zrobię narazie badam taka ewentualność czy jest możliwe wycofanie zamówienia 

 

P.s z tego co wyczytałem to mogę zrezygnować jeśli wykorzystam wartość zamówienia w ich sklepie na inny zakup, czekam na odp ze sklepu ale jakoś ciężko im idzie odpisywanie ...wysłałem już 3 zapytania i cisza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Elcomendante napisał:

P.s z tego co wyczytałem to mogę zrezygnować jeśli wykorzystam wartość zamówienia w ich sklepie na inny zakup, czekam na odp ze sklepu ale jakoś ciężko im idzie odpisywanie ...wysłałem już 3 zapytania i cisza :(

Jesli placiles paypalem to w tym wypadku otwierasz spor i piszesz co i jak, ze nie wywiazali sie z obietnic, ze preorder sobie a sprzedawanie telefonow sobie. Jesli placiles karta kredytowa to chargeback w banku. 

Aczkolwiek ja bym im na supporcie cisnal ze chce anulowac zamowienie i juz. 

To co napisal ci support, to jawne robienie klienta w balona.

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...