Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

@wojciech0015

W Xiaomi podzespoły telefonu to nie wszystko, bo ja mam Mi 5 i co z tego jak aparat wykorzystuje w takim stopniu że to nie jest śmieszne jak inne telefony z tym sensorem wykorzystują 100% tego co jest a nie jak Xiaomi jakiś %.

Czemu OnePlus 3 i 3T ma dobre opinie? ma takie opinie to telefon z podium i tam wszystko ładnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zeork napisał:


Ale za to ma zakrzywiony ekran :-D hahaha

Mi mix to zawsze byla perelka i ciekawostka tylko, pieknie wyglada to trzeba mu przyznac. Ma wygladac i przyciagac klienta i to czyni bez problemu.

Choć warto przypominać że najdroższy telefon nie musi oznaczać najlepszego aparatu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czytam o oneplus 3t sobie, w sumie fany telefonik zastanawia mnie kwestia jakiegoś saportu z oprogramowaniem itd. z xiaomi nie ma problemu, mając mi note pro na tym forum praktycznie wszystko można było znaleźć. Generalnie chciałbym najwydajniejszy smartfon w przystępnej cenie do tych 2500 max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi mix to zawsze byla perelka i ciekawostka tylko, pieknie wyglada to trzeba mu przyznac. Ma wygladac i przyciagac klienta i to czyni bez problemu.

Zaraz z tej perełki nic nie zostanie bo wyjdą jakieś ulefony po 150$ w tym designie ;)

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy OnePlusie nie masz co się obawiać u support i soft, bo jest stabilny, dostaje pacze, łatki, a poza tym ma szeroką scenę moderską, nawet za 3 lata ludzie będą robić softy na to.

Xiaomi ma co tydzień aktualizacje, bo widocznie tyle łatać trzeba a poprawy i tak nie widać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym poprawy? Ostatni dev u mnie super działa. Nawet sot jest dużo wyższy niż na poprzednich wydaniach. Jak inni producenci rzadko, albo wcale nie aktualizują swoich smartfonów to wszyscy narzekają, a jak Xiaomi aktualizuje co tydzień oprogramowanie, to znowu źle. Przecież nikt nikogo do aktualizacji nie zmusza. Ludziom ciężko dogodzić.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z użytkowników ma tutaj OnePlus 3T i Galaxy S6? Jak Mi6 wypada pod względem wydajności i aparatu (ponieważ ten jest dla mnie najważniejszy) względem tych co wymieniłem? Warto brać Mi6 czy OnePlus 3t, czy pozostać na Galaxy S6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 no właśnie.. S6 niezbyt spełnia moje oczekiwania, bateria faktycznie również lipna i zastanawiam się co wybrać, aby robiło fotki pokroju S6 i nie muliło.

@galakty to Mi6 aż taka lipa? Dziwie się, bo kumpel mnie na niego namawia, bo miał okazje go testować i twierdzi, że bardzo dobry sprzęcik. Ale chyba pod względem bebechów to jest mocniejszy od S6, mam racje? Pewnie stracę na aparacie jak mniemam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galakty Żadne punkty, cyferki nie są mi potrzebne, ale jak widać robią teraz coraz bardziej człowiekowi wode z mózgu. Zależy mi tylko i wyłącznie na sprawnie działającym sofcie i dobrym aparacie. Nic więcej nie jest mi potrzebne do szczęścia.

@majdan12 Tak więc chyba wejdę w tego 3T, chociaż myślę, że kiedyś przyeksperymentuje jakiegoś Xiaomi :)  .  Mówisz, że najlepiej z oficjalnej strony? Tam wysyłają z tego polskiego magazynu z tego co kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 Mam nadzieję, że jednak się podniosą :) mam kilka ich urządzeń tj. router, gogle VR, i coś tam jeszcze.. nie narzekam, bardzo dobre urządzenia. Ostatnio też kupiłem Amazfita, ale tutaj niestety lipa po zablokowaniu bootloadera, chociaż sam zegarek świetny.

Co do OP to kiedyś czytałem, że tam jakieś przekręty z VATem robią wysyłając z Polski. Ale zobaczę jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Redmiaki to najlepsze telefony w swoim budżecie. Solidne, szybkie, cholernie tanie i "ujdą" jeśli chodzi o aparat. Serio, tu nie można narzekać.

Ale flagowce obecnie to jest jakaś pomyłka i równia pochyła w dół.

Przed chwilą, asffaf napisał:

Mi6 ma lepszy aparat od mi4 ?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Tak, takiej różnicy czasu nie sposób zatrzymać. Ma lepszy, co nie znaczy, że dużo lepszy i dobry jak na najnowszego flagowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 a no dokładnie, też to zauważyłem przeglądając smartfony różnych marek. MTK w smartfonach z górnej półki jest jednak wielkim nieporozumieniem... co z tego, że walną jakiegoś 10-rdzeni skoro wydajność jest fatalna. No szkoda, że tak się dzieje, no ale cóż.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...