Skocz do zawartości

Jakie macie oczekiwania wobiec Mi6?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

Co do temperatury... MI5 paradoksalnie mniej się nagrzewa ładując przez QC 3.0 6,5V 2,6A niż przy QC 2.0 9V 1,3A czy chyba nawet 5V przy ok 1,7A... :P telefon mam od roku i albo w domu ładuję QC 3.0 albo w pracy QC 2.0. Tak jak pisał @Zeork, też nie obchodzi mnie to czy bateria wytrzyma 3 czy 4 lata czy aż 5 lat bo generalnie nowa kosztuje stosunkowo grosze a możliwość naładowania telefonu do 100% w praktycznie godzinę czy nawet podłączyć na kilka minut żeby zyskać te kilkanaście procent bywa bardzo przydatna.

Co do MI6; byłbym skłonny kupić jeśli aparat będzie wyraźnie lepszy + ta wodoszczelność no i 6GB ram ale złącze jack... do tego z tego co widziałem oni dają białą przejściówkę do czarnego telefonu? Kogoś tam ładnie poniosło... trzeba będzie dokupić jeszcze czarną przejściówkę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej gwarancji na IBG do MI6, jakby ktoś był zainteresowany to odpowiedź supportu jest taka :D :

"After you buy the follow phone, you could pay $14.99 to our paypal.

 
We will add the two years warranty in EU to your order after we confirm that we got $14.99
 
If you agree, please pay it directly to our paypal account by the link as belows.
 
Please kindly tell me the Paypal Unique Transaction ID after you have paid, then I will check it for you, thank you."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał już te dostępne MI6 na IBG? Ja się chyba zdecyduję, ale kolega wyżej podał jeszcze sklep Spemall i mam dylemat xD Gdzie bardziej opłaca się kupić (nie patrząc na cenę tylko gwarancję itd.)? Coś mi mówi, żeby zamówić na IBG, ale pytam bo nie mam w tym doświadczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat anulowałem zakup w ibg a powodem jest przeprowadzka. Gdy go kupowałem nie wiedziałem, że przy dobrych wiatrach będzie on wysyłany po 20 maja.Co gorsze na fb ibg mowa tylko o wersji 64gb a nie porcelanowej :F. Znając siebie i tak zakupie mi6 jeszcze w tym tygodniu(juz na nowy adres) mimo, że jest to jeden z hmmm najgorszych w swojej klasie patrząc na modele, które mają wyjść jeszcze w tym miesiącu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,wejdź na stronę spemall i poczytaj ale jak nie chcesz w chiszpania to podczas zamówienia zaznaczasz 2 lata w chinach

>



Nie dość że sklep z syfiastym softem to jeszcze ma gwarancję w jakimś syf kraju. Nawet o takim nie słyszałem. To gdzieś koło Somalii?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Generalnie w sumie oprócz snapa 835 to jakoś mega zalet nie widać żeby płacić za niego 500$ w tej chwili. Spokojnie w tej kasie kupi p10 z trochę słabszym prockiem, ale lepszym aparatem czy wszystkimi częstotliwościami.

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwości mam akurat głęboko ;) Nie odczuwam braku 800,jeszcze nie miałem miejsca że miałem problem z LTE. Ale aparat to też jest ważna rzecz. A jeżeli chcą konkurować z flagowcami to aparatem robią sobie strzał w stopę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwości mam akurat głęboko  Nie odczuwam braku 800,jeszcze nie miałem miejsca że miałem problem z LTE. Ale aparat to też jest ważna rzecz. A jeżeli chcą konkurować z flagowcami to aparatem robią sobie strzał w stopę 

A ja mam gdzieś aparat, bo do zdjęć używam aparatu profesjonalnego a nie komórki. Aparat w telefonie to dla mnie tylko dodatek i używam go tylko w sytuacji awaryjnej. Jednak zgadzam się, że Xiaomi nie przykłada dużej wagi do jakości aparatów w swoich telefonach, zwłaszcza flagowcach. Gdyby poprawili ten element w MI 6 to dużo by na tym zyskali.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam gdzieś aparat, bo do zdjęć używam aparatu profesjonalnego a nie komórki. Aparat w telefonie to dla mnie tylko dodatek i używam go tylko w sytuacji awaryjnej. Jednak zgadzam się, że Xiaomi nie przykłada dużej wagi do jakości aparatów w swoich telefonach, zwłaszcza flagowcach. Gdyby poprawili ten element w MI 6 to dużo by na tym zyskali.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


I zawsze zabierasz z sobą do miasta czy na grilla lustrzankę?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że trochę się bawię fotografią (włącznie z siedzeniem w ciemni n lat temu :)). Czy się to komuś podoba czy nie, robienie zdjęć "trafiło pod strzechy". Ze wszystkimi tego skutkami. Sam mam w tej chwili niezłą lustrzankę z akcesoriami i dość już stary kompakt jako aparat podręczny i do kręcenia krótkich filmów. Miałem kupować nowy ale po przeanalizowaniu całokształtu nie wiem czy nie zrezygnuję i jako poręczne cykadło nie zacznę wykorzystywać telefonu. Tyle, że aby miało to sens musiałaby to być klasa jaką prezentuje w tej chwili np. Galaxy S7. Z tego punktu widzenia niestety Mi6 odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zeork napisał:


Tak szukałeś? Od 2 dni jest na AFH w folderze twrp. Od dziś także jest rom i xiaomi.eu na mi6 i twrp... Nawet@Acid umięścíł info...
Sagit nazwa kodowa. Także coś słabo Ci to idzie szukanie.

Dzięki, znalazłem sam. Na drugi raz już, nie będę się pytał. ;) Będę szukał dzielnie w pojedynkę lul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zeork napisał:


A fotki w rn4x chwalisz....

Nie napisałem słowa pochwały (przygany tez nie).

Fotki z R4X są klasy odpowiadającej cenie telefonu. Wygląda na to że w Mi6 jest to poziom znacznie poniżej.

No i nie korzystam z R4X jako podręcznego aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam lustro do zdjęć,ale nie latam z nim wszędzie bo za ciężki. Dlatego w 80% używam telefonu. I szkoda że taka lipa wychodzi z Mi6,bo mając Mi5 myślałem że będzie lepiej od strony aparatu a tak lipa... A szkoda bo sam telefon jak i system mi cholernie odpowiada,ale Xiaomi ze względu na aparat nie będzie moim następnym wyborem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was, fani tej marki od kilku lat czekają na poprawne wideo i zdjęcia jak na flagowca przystało. Czekają do tej pory ;) 

Dodatkowo w MIUI8 obcięto możliwości wideo dla flagowca Mi5. Jeśli trend się utrzyma, to w MIUI9 obetną zapewne inne telefony, żeby zmusić do kupna nowszego...

I nie, to nie jest błąd. Specjalnie zmodyfikowali biblioteki, by w 4K nie można nagrywać 30 fps, chociaż podczas premiery telefonu się dało. Magia. 

Poprawa nigdy nie nastąpi, bo oni nie dbają o ten aspekt, telefony są ładne, dobre, tanie i szybkie, na tym koniec. Chcecie dobrego aparatu, zostają iPhony, Samsungi lub HTC, ale wtedy 3-4 tyś nie jest wasze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ja mając Mi5 siedzę od czerwca na 6.4.21 i mam wideo 4k w 30fps plus bateria trzyma 6-7h włączonego ekranu. Nie aktualizowalem  bo potem to już były żale, że bateria krótko trzyma no i to wideo. Jedynie czasem nie słucha się mnie obracanie ekranu w yt i czujnik światła z opóźnieniem działa, ale idzie to przeboleć. Nie dałem sobie postarzeć produktu xD może nie ma jakiś funkcjonalności z miui8, ale nie brakuje mi ich bo z nich nigdy nie korzystałem. Jak polubiłem xiaomi i ich produkty tak mi6 nie spełnia moich oczekiwań by się na niego przesiadac, a następny mój telefon będzie koreański, albo amerykański. Póki co Mi5 mi wystarcza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stereo0

Najlepiej to się nie słuchać innych i przetestować samemu dany system. Ja wiele razy słyszałem że posiadana przeze mnie wersja MIUI się nie nadaje i czas pracy na baterii jest koszmarny a mój telefon działał doskonale :)

Zrób sobie kopie zapasową obecnego systemu i zainstaluj najnowszą wersje Xiaomi.eu przy odpowiedniej procedurze której tutaj nie będę poruszał bo to nie nie temat od tego.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...