Skocz do zawartości

Problem z trybem MTP USB po podłączeniu do radia samochodowego


Gdeszyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w samochodzie radio Pioneer MVH-180UB do którego można podłączyć telefon przez USB i puszczać muzykę z aplikacji, nie z pamięci telefonu.
Na poprzednim telefonie (OnePlus One) wszystko działało bez żadnego problemu, tutaj po podłączeniu telefonu pod radio, włącza się automatycznie tryb ładowania i nie da się go przełączyć na MTP, bo bo przełącza się z powrotem na tylko ładowanie. Jak spróbuję jeszcze raz to mi zacina telefon. Przejrzałem cały internet i nic nie znalazłem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sam nie wiem w czym problem, zmieniałem w ustawieniach programistycznych, kombinowałem i nic to na razie nie dało... Gdy mam w radiu włączony tryb odczytywania pamięci z USB wszystko działa, tylko co najważniejsze sterowanie radiem z USB nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam dokładnie ten sam problem, tylko mam model Redmi 4x w wersji MIUI 8.2.10

Radio tez pioneer 180,

Wcześniej posiadałem Moto G3 i telefon pięknie współpracował  z radiem...

myśle że w ustawieniach programistycznych powinno działać na trybie audio source, bo na Moto też tak działało, i tryb MTP w ogóle nie dał się włączyć.

Dużo słucham spotyfi i jeśli nie uda mi się połączyć tego redmi z radiem to bedę musiał pożegnać się z xiaomi...

może ktoś pomoże ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...