Skocz do zawartości

Mi4 padł, nie reaguje.


pafeub93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od godziny mam problem z telefonem, ponieważ po prostu się wyłączył i nie da rady go włączyć.. O godzinie 10 zadzwonił mi budzik jeszcze budzik jednak po kilku minutach telefon padł, całą noc był podłączony do ładowarki, a teraz podłączając ładowarkę/power banka/laptopa dioda nawet nie reaguje.. Dodam, że wczoraj wgrałem wersję '6.12.22', bo cały czas siedziałem na listopadowej. Instalowane przez TWRP bez problemu, jedyne co mnie zaskoczyło to samoistny reset po jakichś 2/3 godzinach od aktualizacji i poraz kolejny ekran z % i napisem 'Aktualizacja', a później "optymalizacja aplikacji' itd.. Forum przeglądałem, ale w większości wypadkach dioda użytkownikom świeciła, a u mnie zero, cisza kompletna, menedżer urządzeń nie widzi nic po podłączeniu do lapka.. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

e. MiFlash nie widzi także telefonu.. nie mam pojęcia ile rano było % baterii i czy w ogóle się ładował przez noc mimo, że był podpięty do ładowarki.

Edytowane przez pafeub93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pafeub93 napisał:

JEŻELI to płyta to jakich kosztów się spodziewać? Telefon z Ali za ~600zł także czy jest sens to robić..

http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=4971 80$ kosztuje płyta + robocizna, daje nam to jakieś... 400zł... Czy warto? Od strony finansowej, nie. Od strony zawartości... zależy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...