Skocz do zawartości

usuwanie danych bez wyświetlacza


chłopanio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Cześć, mam uszkodzony dotyk w Mi4c. Chce go oddać do serwisu, ale najpierw chce usunąć dane z systemu. Wszedłem na stronę i.mi.com i użyłem funkcji wipe. Po użyciu tej funkcji telefon przedzedł w tryb TWRP. Dzięki temu po podłączeniu do komputera, widzę zawartość dysku. Widzę też , że nie wszystko zostało usunięte.

Czy można skorzystać z czyszczenia w TWRP bez ekranu dotykowego?

Czy macie jakiś inny pomysł na usunięcie danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam podobną sytuację z Mi4c znajomego, który delikatnie ubił ekran w górnej części. Niestety tak pechowo, że wyświetlacz działa ok, a dotyk nie działa w ogóle :(. Stoi na nim TWRP 3.0.2 i CM13 od TS. Potrafię odpalić fastboota oraz wejść do recovery (wtedy widzę internal storage jak podepnę pod kompa, więc dane zgrałem). Szkoda, że się nie da jak kiedyś sterować w recovery przyciskami vol +/- i power ;). 

Mam też drugiego Mi4c (wgrane świeże RR-5.8.3). Da się jakoś "sklonować" ten z zepsutym wyświetlaczem na ten drugi, sprawny? Ewentualnie poradźcie, jak wykasować całkiem tego z zepsutym wyświetlaczem. Wystarczy MiFlash'em wrzucić jakiś oryginalny ROM? Pójdzie na sprzedać na części, bo reszta wszystko działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...