Jump to content

Xiaomi Mi Pad 7,9" - jak wrażenia po premierze?

Recommended Posts

No właśnie. 
Xiaomi przedstawiło światu swoje najnowsze dziecko.

https://www.youtube.com/watch?v=lVp34KQbAqk&feature=em-uploademail

Parametry techniczne Xiaomi Mi Pad:
- ekran 7,9″, 2048 x 1536 pikseli, 326 ppi, Gorilla Glass 3,
- procesor NVIDIA Tegra K1 2,2GHz z Kepler GPU,
- 2GB RAM,
- 16GB lub 64GB pamięci wewnętrznej,
- slot kart microSD (z obsługą do 128GB),
- akumulator o pojemności 6200 mAh,
- aparat 8 Mpix,
- kamerka 5 Mpix,
- Bluetooth,
- głośniki stereo,
- wymiary: 202,1  135,4 x 8,5 mm,
- waga: 360 g.

Cena? 700-900zł! (Podobno)

Ja się jaram, ekran retina, najnowsza nVidia z keplerem, 2 GB RAMU. Szkoda, że nie przewidziano 3G/LTE ale może w kolejnej wersjo dodadzą.

• 2 weeks later...

No niby tak :P, ale wolałem się upewnić co do sms-ów to zgaduję że pewnie nie chyba że jakaś opcja przez chmurę xiaomi lecz wątpię by miał czytnik sim

P.S Wiadomo coś o sprzedaży (data,cena na ibuy-u)

Edited by Abel11
  • 5 weeks later...

Oficjalna sprzedaż rusza 1 lipca, taka informacja jest na stronie xiaomi. Na aliexpress jest już wysyp ofert na sprzedaż ale cena jest w granicach 350 dollarów za 16gb wersję. Ja tylko mam pytanie czy może ktoś wie czy będzie wersja kolorystyczna czarna?

Nikt nie wie. Bo nikt nie ma takiej możliwości wiedzieć.

Można jedynie przypuszczać, że będzie tak jak z MI2 czy MI3. Najpierw wersja z białym tyłem a potem może jakieś inne.

Cena ogólnie jest realna i jak ktoś napisał wyżej, sprzedają jako firma więc jakbyś dostał podróbkę masz 10 dni na zwrot. Zwracasz a sprzedawca musi ci zwrócić całą kwotę wraz z kosztami odesłania. Tylko wysyłka jest z Chin a nie z Polski.

Stąd właśnie moja podejrzliwość... Bo nic nie piszą, że to przedsprzedaż, a do tego zamieszczają zdjęcia konkretnego egzemplarza, pudełka - zrobione jakby telefonem, więc nie z materiałów reklamowych Xiaomi.

Na 100% jeszcze nikt ich nie ma w Chinach, pytałem mojego przyjaciela.

Mówił że jeszcze nie ma i żeby czekać bo na pewno potanieją. Przecież ta aukcja jest z wysyłką z Chin i długim terminem...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...