Skocz do zawartości

Z ciekawości - jaka soczewka i ekran


Lanney

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

IMG_20171208_230124.thumb.jpg.08ed967c219672a3562dbd6c745941fd.jpgDziś tak porównywałem prędkość działania 4/64 z chin i 3/32 z Proline.

Mam wrażenie, że egzemplarz 3/32 ma kolor bieli na ekranie bardziej biały niż mój (mój na ostrzejszy jakby kolor ) - dodam że mogę się mylic bo jeden ma naklejoną folie od Nillkin a drugi flexible glass 3D 

Czy mogą występować takie różnice wynikające z zastosowania innych ekranów???

Edytowane przez 90tomash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Damiannoo19 napisał:

Następny xD

Wszytko masz w tym wątku.
Ludzie, tak ciężko przejrzeć?

 

Czyżbym nie wspominał, ze totalny noob jestem jeśli chodzi o telefony ?:-(

 

Cytat

w dialerze wybierz *#*#6484#*#* i wybierz pierwszą opcję i wszystko będzie tam napisane.

Nie wiem co to dialer...

Dobra... nieważne mam...

 

 

Edit.

Dobra no to...

Back camera: Samsung... :x

Czytnik: FPC :?

LCD: Tianma

 

 

Jąder ten aparat faktycznie nie urywa...

Chociaż z ekranem dobrze trafiłem, ale szkoda mi jednak tego aparatu.

Edytowane przez DyndaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc, zakupiłem niedawno redmi note 4 global w cyfrowe.pl. Dziś z ciekawości będąc w Carrefourze porównałem swój wyświetlacz z wystawowa wersja w wersji 3/32 i jestem w szoku Wyświetlacz w tamtym wystawowym jest bielszy i jakby miał większy kontrast... Ustawienia jasności wszystko tak samo ustawione. W czym jest problem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adriancoffee Nie wiem, czy zauważyłeś, ale Twój temat został połączony z innym. Spójrz na post https://miuipolska.pl/forum/topic/24804-z-ciekawości-jaka-soczewka-i-ekran/?do=findComment&comment=412977

 

22 godziny temu, adriancoffee napisał:

Oczywiście przed zakupem nie jestem w stanie zweryfikować jaki tam będzie wyświetlacz?

Niestety nie jesteśmy w stanie w żaden sposób tego stwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, pod koniec grudnia kupiłem Note 4 w wersji global. Trafiłem niestety na ekran otm1911 i jedyny zarzut jaki do niego mam to to, że jest żółty. 

Porównując go wersjami wystawowymi w sklepach stacjonarnych, widać, że tamte mają ładną biel, natomiast mój jest zółtawy. Chciałem więc sprzedać ten i kupić następny tak, żeby trafić na tianme nt....

Problem jest jednak taki, że te wystawowe chociaż mają ładniejsze kolory i biel, niesamowicie smużą przy przewijaniu czegokolwiek. 

WIna konkretnego egzemplarza czy ten tianmy tak mają? U mnie na otm1911 problem nie występuję, a jedyny zarzut to te żółtawe kolory.

Zmianiać, czy wpadne z deszczu pod rynne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Big00s napisał:

Na Mi 5X mam otm1911 i biel jest biała, ale ghosting występuję znaczący.

U mnie biel jest hmm czerwono-zolta, gorsza nawet od 5a czy innych note 4, które oglądam na wystawach. Natomiast smużenia nie ma w ogóle, a właśnie zauważyłem je na tych ekranach tianma nt na wystawie, które choć kolory mają ładniejsze i biel to jednak zastanowiło mnie to smuzenie. Nawet z tym jest loteria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...