Skocz do zawartości
  • 0

Mi5s czy Mi6 - warto dopłacać... i poczekać?


Gość

Pytanie

Koledzy,

Poproszę Was o opinie w temacie zakupu... Już miałem kupić Mi5s ale w dzień gdy miałem kliknąć "KUP" pojawił się monit o Mi6...

I tak się łamię czy warto do niego dopłacić... i troszkę poczekać.

Konto mam już założone i otrzymałem zgodę na odblokowanie bootloadera.

Zakładam, że wsparcie dla Mi6 przynajmniej na początku będzie wyłącznie na GLOBALU...

Oba modele Mi5s i Mi6 mają maksymalny akceptowany wymiar, dlatego nie rozważałem zakupu Mi 5s PLUS.

Obecnie cena Mi6 na IBG jest nazwijmy to akceptowalna... jednak nie śledziłem zmian cen czego można się spodziewać po oficjalnej promocji Mi6?

 

Edytowane przez Gość
Literówka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
20 minut temu, Ciapek napisał:

Pytanie drugie czy bateria będzie wymienna...?

Patrząc na specyfikację 5 i 6 nie wspierają LTE B20.

Czekamy więc na premierę i dostępny Soft....

Teoretycznie nie będzie wymienna, praktycznie będzie wymienna :D. Już od dawna większość firm nie ma "wymiennych" baterii, więc czego tu się spodziewałeś ?, a po za tym poszli śladami Apple i nie ma także Jacka

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mi5 juz jest na rynku, a mi6 to zakup kota w worku oprócz parametrów i wyglądu nic nie wiadomo o tym telefonie. może być udany, ale nie musi. ceny mi5 napewno pójdą jeszcze w dół jak 6 się pojawi w sprzedaży. tylko w ten sposób mógłbyś czekać w nieskończoność z zakupem. jeżeli nie musisz kupować zaczekaj na opinie po premierze i wtedy podejmij decyzję.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy z Was ma rację :-)

Obecnie zakup to troszkę "kot" w worku. Parametry ciekawe, ale brak inf. jak się sprawuje w praktyce.

Do tego u mnie kiepsko z Chińskim, brak informacji na temat dostępnych wersji ROM.

Z zakupem poczekam do momentu wprowadzenia 6 i pierwszych opiniach.

 

Przy okazji pytanie do Szanownych kolegów przygotowujących MIUI PL, są jakieś bliżej sprecyzowane plany na wprowadzenia tej wersji na Mi6?

W mojej ocenie jest to duży argument za tym modelem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...