Skocz do zawartości

Podkręcenie procesora Xiaomi Mi5 32Gb


kubix624358

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, majdan12 napisał:

A jeżeli mam MIUI Global Android 6.0 to co? Ewentualnie jakiś poradnik do wgrania tej 7 mógłbyś podrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubix624358

Nie wiem czy jest wersja dla Android 6. Jesteś na Android 6 przez Xposed?

Jeśli pytasz o poradnik do instalacji tego kernel na MIUI 8 - Android 7, to popatrz dokładnie na to co znajduje się jak przejdziesz na adres XDA, masz tam wszystkie potrzebne informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące.

Jest możliwość cofnięcia takiej "modyfikacji"?

Bawił się już ktoś z Was tym OC? Jak wygląda kwestia zużycia baterii, nagrzewania się, wydajności faktycznej etc?

Rozumiem, że to w zasadzie bezpieczne bo ten sam procek jest w wersjach 64GB+ ... (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QBAQ

Zrobisz kopie odpowiedniej partycji w TWRP i masz możliwość powrotu do domyślnego kernel MIUI.

Ja się nie bawiłem w OC, ale mojego Mi 5 - 3/64 GB gdzie mogę mocno podkręcić procesor, ale nie widzę sensu robienia tego, ale u ciebie to co innego, bo masz przykręcony procesor i resztę przez system.

Jest bezpieczne podkręcenie twojego Mi 5, do poziomu Mi 5 - 64/128 GB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DominikMIUI

Dziwne. Ogólnie to polecam wykonywać kopie EFS aby w razie przypadku zagubienia się IMEI móc bez problemu i szybko uratować telefon :)ja na dysku mam kilka kopii z kilku różnych systemów, bo w różnych MIUI różnie był EFS zapisywany.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...