Skocz do zawartości

Mi5s od Goldway, ROM, czytnik linii papilarnych oraz przyciski


Revolta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu odebrałem zakupiony dla dziewczyny Mi5S 3/64 zakupiony u Goldwaya z globalem wersji 8.0.3. Czekam na kabel EDL z Ali bo od kilku dni walczę z próbą odblokowania bootloadera. Czy ten kabel to jedyny sposób na tym romie żeby odblokować bootloader? I pytania, po pierwsze czytnik linii to jakiś dramat, dziewczyny palca w ogóle nie widzi, musi dosłownie uderzać palcem o przycisk, mój działa po jakiejś sekundzie, to wina romu czy aż tak słaby jest ten telefon? Drugie pytanie, o przyciski wstecz i ostatnich aplikacji, co jakiś czas kompletnie przestają reagować, raz da się je kliknąć raz nie, ponownie wina romu czy samego xiaomi? Da się z tym coś zrobić? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Revolta napisał:

zakupiony u Goldwaya z globalem wersji 8.0.3.

Daj zrzut ekranu z informacje o telefonie, bo równie dobrze może być to syfmiui i stąd problemy z fingerprintem.

50 minut temu, Revolta napisał:

Czy ten kabel to jedyny sposób na tym romie żeby odblokować bootloader

Kabel deep flash nie służy do odblokowania BL tylko do wprowadzenia telefonu w EDL i wgrania innego systemu (china developer) na którym można odblokować BL. To nie jedyny sposób - oprócz tego pozostaje test point i box serwisowy.

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabla to rozumiem jego zastosowanie, napisałem to po prostu w dużym skrócie. Próbowałam też wgrać zip przez upadter z 8.2.1 w którym podobno pojawia się w opcjach programistycznych Mi Unlock jednak wywala błąd o weryfikacji pliku. A czy wgranie wersji dev nie blokuje możliwości wejścia w EDL? Nie chce po prostu zrobić czegoś co mi na stałe przeszkodzi w wgraniu miui polska, a wysyłanie telefonu do odblokowania do serwisu też byłoby mi nie na rękę. 

received_1557641467611669.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...