Khait

Mi 6 na IBuyGou

Recommended Posts

Witam, chciałem się zapytac czy warto teraz kupować mi6? czy lepiej poczekać na wydanie w EU / Aktualnie na IBG jest promocja(pre- order) gdzie wersja 64 GB kosztuje tylko 435$ gdzie na innych sklepach 600. Co myślicie, warto?

Wydanie w Eu jak to nazywasz będzie z miejsca o 50% droższe niż będzie wtedy na jakimkolwiek innym sklepie.

Cześć , złożyłem preordera na mi6 wersja 64 GB  3D glass w cenie 435$ , jest napisane ze towar będzie wysyłany jak się pojawi w magazynie wg kolejności zgłoszeń po 20.05.

Dzisiaj zauważyłem ze sprzedają ten sam telefon w cenie 460$ ale jako już dostępny z przesyłka w ciągu 3-5 dni ? Mój preorder nadal jest możliwy do zakupu w cenie 435...o co chodzi ? Z góry dziękuje za odp.

pozdrawiam 

Pewnie poczekasz na jakąś większą partie która będzie dostępna i będą wysyłać te preordery. Z tej partii bym się nie nastawial skoro tańszy "preorder" jest ciągle do zamówienia a droższy "in stock" jest ciągle dostępny

Wysłano z Redmi Note 4x

dzięki za info.....mimo wszystko nie rozumiem tej polityki, pre-order z zasady samej definicji powinien być wysyłany w pierwszej kolejności. To tak jakby iść do kina na premierę nowego filmu, którego wczoraj puścili w telewizji. Duży minus dla sklepu.....

Zgadza się. Ale to są Chiny. Zainteresowanie jest spore i trzepią kasę na tym.

Wysłano z Redmi Note 4x

Witam. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o ibg i postanowilem poszukać rady u was.

Mianowicie chodzi mi o zakup Xiaomi Mi6 z tej aukcji https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-rom--smartphone-3d-glass-version-8838.html

I tutaj pojawia się kilka dylematów 

1. "Ibuygou install the global Rom for this model. it does not support the OTA updates. Ibuygou promise  it is clean global rom without any bloatware ." rozumiem ze to jakis syfiast rom od ibg, czy jest opcja zakupienia telefonu bez ingerencji w soft? Jeśli jest taka możliwość, czy szukać innej aukcji?

2. Poczytałem trochę, ale cały czas nie do końca rozumiem o co chodzi z tym całym VATem. Co w przypadku gdybym chciał zamówić telefon na fakture, istnieje taka mozliwosc?

3. Czy gwarancja w EU ma sens? Czy w przypadku uszkodzenia ekranu itp telefon i tak popłynie do Chin? 

Edited by szymon2280

Ad.1 To nie jest syfiasty ROM od IBG, tylko wersja Global od Xiaomi. Spokojnie można brać.

Ad.2 Nie ma możliwości otrzymania faktury. Kwestia VATu to ubezpieczenie od ewentualnego naliczenia podatku  przez służby celne.

Ad.3 Żadna gwarancja nie obejmuje uszkodzeń ekranu (mechanicznych). Jak usterka będzie nie z Twojej winy to przy gwarancji w EU wysyłasz do Wrocławia zamiast do Chin, dodatkowo, jak z Chin Ci odeślą po naprawie, jest szansa, że znów zapłacisz VAT.

22 minuty temu, szakal88 napisał:

Ad.1 To nie jest syfiasty ROM od IBG, tylko wersja Global od Xiaomi. Spokojnie można brać.

Ad.2 Nie ma możliwości otrzymania faktury. Kwestia VATu to ubezpieczenie od ewentualnego naliczenia podatku  przez służby celne.

Ad.3 Żadna gwarancja nie obejmuje uszkodzeń ekranu (mechanicznych). Jak usterka będzie nie z Twojej winy to przy gwarancji w EU wysyłasz do Wrocławia zamiast do Chin, dodatkowo, jak z Chin Ci odeślą po naprawie, jest szansa, że znów zapłacisz VAT.

1. To nie jest wersja Global od Xiaomi, bo takiej nie ma.

3. Wysyłasz do Wrocławia, jeśli Acid ma części...