Skocz do zawartości
  • 0

Zakup Xiaomi MI3 czy HTC One M8


norad31

Pytanie

Witam,

 

Przymierzam sie do zakupu wyzej wymienionego telefonu i mam takie pytanie do obeznanych w temacie w jakiej walucie najkorzystniej jest teraz kupic MI3? i jak to mniej wiecej wyglada w przeliczeniu na zlotowki?

Pytam poniewaz mam dylemat czy wziasc Xiaomi MI3 czy moze raczej HTC One M8.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Na ibuy najlepiej ostatnio wychodził USD. Zawsze możesz skorzystać z przeliczenia walut na paypal lub sam sprawdzić.

2. MI3 vs One M8 - HTC jest o tyle fajniejszy, że ma 2 głośniki. Mi3 ma MIUI - teraz nie zamieniłbym tego systemu na żaden inny! Inna rzecz - nawet jak wyjdzie MIUI dla htc to i tak Mi3 będzie lepiej traktowany.

Wybierz ten, który ci się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I jak Ci to wyszło na złotówki? płaciłeś w dolarach?

Zapłaciłem za sztukę dokładnie 379 dolarów za wersję 64GB kurs dolara płacąc przez paypal policzyło mi po 3.10 czyli 1175zł plus dhl 96zł no i teraz czekanie co będzie na granicy czy dowalą cło i vat czy się uda nic nie dopłacać

1,180.78
1,180.78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam cały czas dylemat czy brać Xaomi MI3 czy może tego Htc one M8 ale jest jeszcze Xperia Z1 można ją już kupić już za 1550, wziąłbym chińczyka ale mam troche obawy odnośnie usługi gwarancyjnej bo co jeśli coś się zepsuje przecież do Chin nie będe odsyłać to by sie mijało z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...