Jump to content

Etui z działającym Smart Cover

Recommended Posts

Zakupiłem etui marki Lenuo, ale okazało się że nie działa Smart Cover. Czy ktoś z was posiada etui z klapką, gdzie funkcja ta działa prawidłowo?

Na allegro widziałem inne - marki MOFI, ale na aukcji nie ma słowa na temat czy Smart Cover funkcjonuje. 

28bfc93a4dd7bb222c67490a2ddc.jpg

Ja osobiście używam etui z klapką firmy MOFI.

Smart cover u mnie działa bez problemu (zamknięcie powoduje wygaszenie ekranu, przy otwieraniu ekran automatycznie się wybudza).

Działa zarówno z blokadą ekranu (odblokowanie czytnikiem linii papilarnych), jak i i bez blokady - ekran od razu gotowy do pracy.

Ja akurat kupiłem go stąd: http://fostertechnologies.pl/pl/p/Pokrowiec-MOFI-VINTAGE-XIAOMI-REDMI-NOTE-3-BRAZOWY/265

Kupowałem u nich mojego Note 3 Pro SE i zrobili mi dobrą cenę na etui. Przy rozmowie z nimi podaj hasło "miuipolska", to pewnie też uda się coś utargować :)

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Wiem, że późno odpowiadam, czujnik jest zlokalizowany w okolicy ikony wifi, magnesik wziąłem z miarki zwijanej, która miała w zaczepie 2 magnesy, wymiary średnica 5mm, grubość około 1,5 mm. Do dziś wtopiony w klapkę obudowy magnes fajnie zdaje egzamin. Oczywiście wolałbym oryginalne etui.