Jump to content

Recommended Posts

Witam, mam mały problem. ustawiłem wzór na telefon, żeby znajomi mi nie przeglądali wiadomości :D Problem polega na tym, że zapomniałem wzoru i za każdym razem muszę czekać 119minut. Da się odblokować to w inny sposób?

11 minut temu, Oz1y2 napisał:

Da się odblokować to w inny sposób?

Spróbuj przez odblokować go przez konto Xiaomi lub Google z poziomu komputera. Jeśli to nie pomoże - to skuteczną metodą będzie full format, choć i tutaj może zadziałać blokada FRP (factory reset protection) - zależy jak miałeś go skonfigurowanego. 

Opcja nie inwazyjna - mogę Ci usunąć tą blokadę na serwisie - bez utraty danych z telefonu (konieczny będzie dowód legalności sprzętu - np pudełko ze zgodnym nr imei) 

A jakiś poradnik do odblokowania z poziomu komputera? Wiem, że mogę poszukać sam, ale może masz jakiś sprawdzony i ładnie wytłumaczony? A do częstochowy mam ponad 2h jazdy autem więc ciężko będzie tym bardziej, że nie mam auta :D

Okej problem rozwiązany jestem debilem. Miałem taki sam kod jak kiedyś tylko bez końcówki, którą sobie ubzdurałem. 24h bez telefonu i próba co 119minut, ale dało rade xD Dzięki wielkie za chęci :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...