ZduneX25

MIUI 7.4.20

Recommended Posts

4 minuty temu, BoyBen napisał:

Po instalacji Dodatków nie mam klawiatury Xperii. Ktoś wie czemu?

Bo teraz nazywa się klawiatura miui.

Posiadam tą aktualizację MIUI 7.4.20 w Redmi Note 4x. TWRP w wersji 3.1.0.0 - mogę wgrać bezpiecznie roota w wersji - SuperSU 2.79 ? Potrzebny jest jakiś plik lazyflaser? O co z tym chodzi? w wielu poradnikach się to przewija... Rootował ktoś Note 4x z androidem 7.0 (7.4.20) od MiuiPolska  ???

7 godzin temu, gumisv6 napisał:

Jak tam bateria w tym wydaniu?? ;-) da rade coś wydusić z tych 4000mAh.

Bez zarzutu. Podobnie jak na globalu mi trzyma. Dwa dni spokojnie, a dość spore obciążenie mam. Ekran około 5-6 godzin, LTE cały czas, trochę rozmów.

12 godzin temu, MiD napisał:

czy ktoś zauważył zwiększone zużycie danych przez NetworkLocation? nigdy nawet nie zwracałem uwagi na zużycie danych przez systemowe, w tej wersji NetworkLocation zużywa 15-20MB dziennie

Czy jest zwiększone to nie wiem, nie zwracałem na to uwagi ale wczoraj NetworkLocation zużył u mnie trochę ponad 5 MB. Jak Ci to przeszkadza to wyłącz lokalizację lub ogranicz transmisję danych dla tego elementu przez sieć mobilną.

zainstalowałem na mipad2, oczywiście bład 963 ale u mnie pomogło w fastboot >> fastboot format data po tym konfiguracja na nowo i brak problemów z sklepem play itd., nawet jak sklep się zupdatowam do nowej ładnej wersji

1.Od przejścia na andka 7 gps ma problem ze zlapaniem fix'a.
2. nie dziala trick z potrzasnieciem telefonu w celu uszeregowania ikon.
3.Nie wiem czy tak ma być ale trzeba dla spotify pozwolic na ciągłe działanie w tle, aby nie przestało grać.
4.wiecie jak zmienić żeby dzwonek telefonu nie narastał?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Jak w motywie Hybrid V8 włączyć aparat z poziomu ekranu blokady? Na lewej stronie​mam dialer i on działa. Skróty blokady mam ustawione.

43 minuty temu, piecka21 napisał:

4.wiecie jak zmienić żeby dzwonek telefonu nie narastał?

Ustawienia --> Opcje aplikacji --> Systemowe --> Telefon --> Połączenia przychodzące --> Narastający dzwonek - odznacz sobie

• Like 1

Zauważyłem jeden problem, jak mamy wygaszony ekran, ktoś zadzwoni, rozmawiamy, zakończymy połączenie, ekran wygaśnie, wciskamy przycisk zasilania i czujnik linii papilarnych nie reaguje trzeba przesunąć ekran i wpisać hasło, ale wystarczy zamiast tego wygasić ekran przez wciśnięcie przycisku zasilania i wybudzenie też przez niego i czujnik reaguje.

Witam, prosze o pomoc. po ostatnim aktualizacji softu7.4.20 pojawil się  problem z połączeniem aplikacji z chromcast music tz. łaczy sie z nim telefonale nie mogę puścic wtedy muzyki. Dotyczy to np Tunein radio ale tez innych. z tego powodu chciałem wrócić do poprzedniej wersji ale i tu zonk, zniknął mi tryb recovery. Nie moge go uruchomić. Po wywołaniu go uruchamia mi się tryb testowania. Próbowałem juz kilka razy wgrać go znaną mi metodą przez ADB oraz przez program ze sklepu play i niby wszystko się wgrywa ale jak go wywołuje to znowu jest trym testowania. Jak sobie z tym poradzić.

31 minut temu, 1paul11 napisał:

chciałem wrócić do poprzedniej wersji ale i tu zonk, zniknął mi tryb recovery. Nie moge go uruchomić.

Źle to twrp (recovery) włączasz. Przytrzymaj wszystkie trzy vol- vol+ i power przy włączaniu telefonu to się włączy. Problem z wejściem do twrp w kilku modelach jest w pierwszym poście tego wątku opisany.

Żaden problem dodatek z miui i masz znowu i pewnie nie wycieknie do chmury(:

>>>

Nie lubię uruchamiać twrp przez te klawisze ,zawsze i wszędzie instaluje romToolbox i busy box i restart mnie nie wq....

>>>

Po co instalować skoro masz komendę wejścia do recovery przez aplikacje aktualizacji miui;p

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Po co instalować skoro masz komendę wejścia do recovery przez aplikacje aktualizacji miui;p

Ale wiesz, że ona nie działa na kilku modelach? Dlatego trzeba twrp odpalać z klawiszy.

Nie wiem jak u was, ale u mnie w Mi4c bodajże od 3 aktualizacji telefon często łapie momenty zawieszenia. W sensie takim, że działa wszystko płynnie, lecz jest moment, że aplikacje się zawieszają i ostatecznie crashują. Np gdy zrobię zdjęcie na snapchata to telefon się zawiesza. Macie cos podobnego?

Gra ktoś Marvel Contest of Champions na tym romie? Po instalacji nie da się uruchomić gry. Wywala do głównego ekranu podczas logowania. 

5 godzin temu, FromWP napisał:

Źle to twrp (recovery) włączasz. Przytrzymaj wszystkie trzy vol- vol+ i power przy włączaniu telefonu to się włączy. Problem z wejściem do twrp w kilku modelach jest w pierwszym poście tego wątku opisany.

dzięki pomogło ;) z twrp. Wróciłem do stabilnej wersji ale dalej mam kłopot z przekierowaniem muzyki na googlecast music.

Edited by 1paul11
  • Like 1

2 godziny temu, siatkarz014 napisał:

Nie wiem jak u was, ale u mnie w Mi4c bodajże od 3 aktualizacji telefon często łapie momenty zawieszenia. W sensie takim, że działa wszystko płynnie, lecz jest moment, że aplikacje się zawieszają i ostatecznie crashują. Np gdy zrobię zdjęcie na snapchata to telefon się zawiesza. Macie cos podobnego?

U mnie standardowo Mi4c działa po każdej aktualizacji i wipe cache dalvik, fix 4 sek, nic się nie wiesza, quick charge świeci, etc. No może trochę z letka opóźnione wybudzenie po kliknięciu w ekran i tyle.

Zrobiłem czystą instalacje (mi4c). Na dniach dam znać jak ze znalezionymi błędami.

Z tych na dzień dzisiejszy to: Ustawienia - > Wyświetlacz - > Kontrast i kolory (nie działa regulacja).

Edited by Lokator

10 godzin temu, rubajticos napisał:

Jak w motywie Hybrid V8 włączyć aparat z poziomu ekranu blokady? Na lewej stroniemam dialer i on działa. Skróty blokady mam ustawione.

Przesunięcie w lewo nie działa. Trzeba trafić w grafikę aparatu i przeciągnąć do góry.

Jak u was 7.4.27?

Nie wiem dopiero zainstalowałem.

Bajerów z aplikacji pogoda nie widzę

====

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Bajer powinien być po kliknięciu w prawym dolnym rogu ustawień,

Wiem ale w Xiaomi.eu jest tak
381aaf6929e24162e9353a05b5615a27.jpg

====
Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

17 minut temu, Zeork napisał:

Redmi Note 3 Qualcomm

A ja piszę o hennessy czyli MTK  ;-) , co dziwne dla Qualcomm czyli dla PRO rom jest dostępny  HMNote3Pro_7.4.27_v8-6.0.zip , chyb że to dla MTK tylko jest literówka ??? 

Edited by leonov
update

Juz pisałem to w poprzednim wydaniu ale napisze jeszcze raz bo coś jest nie tak od kikku wydań. Wszystkie programy pocztowe poza Gmail wywoluja wybudzenie telefonu jak dodamy taki program aby działał w tle bez ograniczen (inaczej nie będą działały powiadomienia). Wywołuje to drenaz baterii. Wszyscy ci którym bateria schodzi szybko, niech spróbują wyłączyć tą opcję i zrestartować telefon. Niestety wiaze sie to z tym, że powiadomienia nie beda przychodziły.

Próbowałem juz kilku klientow poczty i na każdym mam to samo.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Ile wam trzyma na baterii. Chodzi mi głównie o SoT.
Nie chodzi mi tylko o tą wersję.
Mi trzyma tak 5-6h i nie wiem czy tak powinno być czy może lepiej wgrać od nowa z full wipe.
Pytanie kieruje to użytkowników RN3P. Z góry dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.