ZduneX25

MIUI 7.4.20

Recommended Posts

czy moge z tej wersji wrócić do miui 6.11.10 przez aktualizacje czy wszystkie wipe muszę robić

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

czy moge z tej wersji wrócić do miui 6.11.10 przez aktualizacje czy wszystkie wipe muszę robić

Jak nie masz kopii to tak.

Najpierw zrób kopię w twrp. Potem zainstaluj w nim starszy soft. *** Uruchom system jeśli chcesz sprawdzić czy odpali. Zapewne będą FC niektórych aplikacji, może też wpaść w bootloop'a podczas uruchamiania. Nie panikuj tylko wejdź w twrp i zrób w czyszczeniu przywracanie do ustawień fabrycznych ***. Jeżeli nie chcesz się bawić to od razu po instalacji starego wykonaj factory reset. Możesz nie czyścić pamięci współdzielonej. Zostaną fotki i muzyka.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Dnia 23.04.2017 o 20:44, souriss napisał:

Jak tam mi4? Aktualizował ktoś może i chciałby się podzielić opinią? Z góry dziękuję ślicznie. ;-)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

niestety od dwóch ostatnich wersji bateria leci u mnie na łeb na szyję. Po nocce nie używania spada nawet 30%. Telefon niby jest uśpiony.
Nie wiem co się dzieje. Zużycie jest zarejestrowane jako "System Android - "utrzymanie aktywności" i liczone jest to w godzinach.
Próbowałem wipe cache, czyszczenie i optymalizacje baterii robić - nic to nie pomaga.

Wifi, dane, gps - wszystko wyłączone a bateria leci. Zaczęło się właśnie od przed ostatniej aktualizacji na mi4.

Wygląda na to, że telefon się nie usypia, tylko dlaczego ?

niestety od dwóch ostatnich wersji bateria leci u mnie na łeb na szyję. Po nocce nie używania spada nawet 30%. Telefon niby jest uśpiony.
Nie wiem co się dzieje. Zużycie jest zarejestrowane jako "System Android - "utrzymanie aktywności" i liczone jest to w godzinach.
Próbowałem wipe cache, czyszczenie i optymalizacje baterii robić - nic to nie pomaga.
Wifi, dane, gps - wszystko wyłączone a bateria leci. Zaczęło się właśnie od przed ostatniej aktualizacji na mi4.
Wygląda na to, że telefon się nie usypia, tylko dlaczego ?

Kurczę! Mam to samo. Identyczne objawy. Nie wiem w czym leżał problem. System zżerał mi ponad 30% zużycia baterii. Telefon trzymał mi ledwo 6h. Zaryzykowałam trochę i wzięłam obecną aktualizację. Póki co, drenaż się uspokoił, a system spadł do 12%. No i telefon już się nie grzeje. Zobaczymy po kolejnych ładowaniach, jak to będzie wyglądać.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

na redmi note 3 mtk od kilku aktualizacji w telefonie też krócej trzyma bateria 

Na mi5 mam problem od kilku wersji z wyłączeniem uprawnień do lokalizacji np dla pilota mi, odznaczam aktywne (przyciskiem/suwakiem) i wychodzę jak tam wracam dalej jest dostępna, w innych opcjach np whatsup działa należycie. 

PS Bateria bardzo dobrze działa

[mention=28803]festina2[/mention] [mention=4637]mayday79[/mention] i dziś problem wrócił :-D

No i pewnie ciężko będzie dojść co jest tego przyczyną.

Wysłane z Mi 5s

6 minut temu, festina2 napisał:

No i pewnie ciężko będzie dojść co jest tego przyczyną.

Wysłane z Mi 5s

Prawdopodobnie nie ma co liczyć na rozwiązanie.

Przeskakiwałem 6.12.8, po kilku dniach stwierdzam, że telefon działa koszmarnie i chcę wrócić do starej wersji... ale nie mogę zainstalować niczego starszego od 7.4.21, nawet 7.4.13 nie wskakuje. Ktoś wie czemu tak jest?

Witam wszystkich.Jestem nowy i,że tak powiem zielony.Kupiłem sobie mi5 i mam zainstalowany Global 7.3.26.Chciałem spytać o aktualizacje ,które mi wyskakują.Czy mogę sobie zaktualizować bezpośrednio do 7.4.25 ,który dziś  się pojawił czy narazie zostać i nić nie grzebać>

Mam problem ze sklepem i widgetami.

7 minut temu, dommino6 napisał:

Mam problem ze sklepem i widgetami.

To aktualizuj, coś tam poprawili, przynajmniej ze sklepem, a masz oficjalnego globala.

2 minuty temu, FromWP napisał:

To aktualizuj, coś tam poprawili, przynajmniej ze sklepem, a masz oficjalnego globala.

A jak to sprawdzić?

2 minuty temu, dommino6 napisał:

A jak to sprawdzić?

Jak ci pokazuje aktualizacje ota, to nie ma co sprawdzać. 

Edited by FromWP

Przed chwilą, FromWP napisał:

Jak ci pokazuje aktualizacje ota, to nie ma co sprawdzać. 

OK dzięki,pokazuje i prosi o aktualizacje.

Przeskakiwałem 6.12.8, po kilku dniach stwierdzam, że telefon działa koszmarnie i chcę wrócić do starej wersji... ale nie mogę zainstalować niczego starszego od 7.4.21, nawet 7.4.13 nie wskakuje. Ktoś wie czemu tak jest?

Pisałem o rozwiązaniu kilka postów wcześniej. Polecam poczytać temat od początku, sporo się dowiesz.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

1 minutę temu, Lex Luthor napisał:

Pisałem o rozwiązaniu kilka postów wcześniej. Polecam poczytać temat od początku, sporo się dowiesz.

Poradziłem sobie naokoło :D Męczarnia z odpaleniem TWRP -> Instalacja Lineage OS -> Męczarnia z odpaleniem TWRP -> Full format -> Instalacja 6.12.8 -> Działa.

Inaczej nie dało się nic zainstalować. 

Szukałem, ale znalazłem tylko jeden nierozwiązany temat w koszu. Co się stało z belką powiadomień? Dlaczego jest ciemniejsza i czy można zmienić na przezroczystą? 

Mi Note pierwsza instalacja od sierpnia. Pierwsze co rzuca się w oczy to świetna praca GPS, bateria przyzwoicie, wszystko płynnie i sprawnie.. ale dwa drobiazgi BT drenuje baterie (podłączony tylko Mi band 2) I wywala mnie z gry podczas logowania.. Niby drobiazg ale odrobinę irytuje.. 

32 minuty temu, wojti99 napisał:

Szukałem, ale znalazłem tylko jeden nierozwiązany temat w koszu. Co się stało z belką powiadomień? Dlaczego jest ciemniejsza i czy można zmienić na przezroczystą? 

Problem znany kilku osobom, ale rozwiązania nie ma. Załadowanie ponownie Motywu pomaga, ale tylko na chwilę.

czy ktoś zauważył zwiększone zużycie danych przez NetworkLocation? nigdy nawet nie zwracałem uwagi na zużycie danych przez systemowe, w tej wersji NetworkLocation zużywa 15-20MB dziennie

Mam pytanie wcześniej ktoś pisał że nie działa quick charge a jak pokazuje,jaką ikonkę gdy jest wszystko ok

14 minut temu, kris78 napisał:

Mam pytanie wcześniej ktoś pisał że nie działa quick charge a jak pokazuje,jaką ikonkę gdy jest wszystko ok

Przyznam, że kilka razy przeczytałem Twój post i dalej nie wiem o co Ci chodzi... 

Polski język, trudna język.

• Like 2

Przepraszam może nie precyzyjnie się wyraziłem chodzi mi oto że jak mam ładowarkę z quick charge (bo chyba jest różnica między zwykłym z opcją quick charge)to podczas ładowania wyświetla się coś co informuje nas że ładuje quick charge a nie zwykłą ładowarką mam nadzieję że jest zrozumiałe 

1 minutę temu, Jacek_Beneturski napisał:

chyba chodzi o pytanie: "jaka jest pokazywana ikona podczas ładowania w trybie qc, czym się różni od ikony podczas zwykłego ładowania"

Dokładnie 

Niestety za dużo problemów z tym romem.

Synchronizacja Inboxa, BT w samochodzie, widgety... niestety porażka.

Wróciłem z kopii twrp do wersji 6.11.10. Bez wipe. bez niczego. Po prostu wczytanie kopii w twrp.

Niestety straciły mi się opcje odcisków palców. Nie ma tego wcale w menu. O co chodzi?

Pomogło ponownie wgranie 6.11.10.

Hmmm... Dziwne.

Edited by Spili

2 godziny temu, lupuses napisał:

Mi Note pierwsza instalacja od sierpnia. Pierwsze co rzuca się w oczy to świetna praca GPS, bateria przyzwoicie, wszystko płynnie i sprawnie.. ale dwa drobiazgi BT drenuje baterie (podłączony tylko Mi band 2) I wywala mnie z gry podczas logowania.. Niby drobiazg ale odrobinę irytuje.. 

BT drenuje od listopada i nic z tym nie robią. eh

• Like 1

Moim zdaniem to 7.4.20 to jest jeden lepszych romów jak do tej pory nie ma się do czego przyczepić .A odnośnie ikonki quick charge od wprowadzenia zawsze pokazuje 771b3a158ac3a9c4079e313b7718c6f6.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.