Skocz do zawartości

Różnice Miui Polska i Global ROM


Kamkol

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Acid said:

Ale to jakaś różnica? Chcesz Androida 7 to używaj MIUIPolska. Chcesz Globala to And 6. Global jest po prostu starszy i jeszcze nie przeszedł wyżej. Choć w sumie co za różnica. Używaj to co ci pasuje a nie to co ma wyższy numerek Androida.

Własnie chodzi o opcję multi-window, do której się przyzwyczaiłem i jej używam. Zastanawia mnie po prostu przyczyna tego, że Global ma starszą wersje androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podpiąć się do tematu. 

Ktoś może wskazać konkretne różnice między globalem a miui pl? 

Mam teraz global, ale zastanawiam się czy miui eu byłoby lepsze. Denerwuje mnie to, że Google wrzuca mi aplikacje... Ale to mogę jakoś przeżyć z 64gb pojemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem również o przejściu z globalna na eu. Mam już wszystko przygotowane ale nigdzie nie mogę znaleźć różnic między tymi romami. Czy ktoś przy okazji może napisać czy jak zaktualizuje globala lub zainstaluje miui eu to znów będzie potrzeba wgrania TWRP I SuperSU?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam. Zakupiłem na Ibuygou Redmi Note 4 4/64 global. Otrzymalem zgodę na odblokowanie bootloadera przez swoje konto xiaomi. Urządzenie posiada Państwa gwarancję Mi center na 2 lata. Nie umiem zbytnio samemu się wziąć za wgranie miui polska. Jaki jest koszt tej usługi? Czy może da radę podciągnąć to pod gwarancję ? Jako wgranie stabilnego softu przez np zawieszanie się itp.

Wysłane z mojego vernee_M5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...