Skocz do zawartości

Redmi Note - pytania ogólne - wątek zbiorczy


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Zainstalowałem apke z vodafone do synchronizacji kontaktów. Kiedy odpalam apke pojawia sie na dole ekranu okno z wiadomością ze dana aplikacja usuwa kontakty z konta xiaomi. Użyj aplikacji kontakty aby sprawdzić bezpieczeństwo swoich kontaktów. Klikam ok ale wyskakuje ponownie i tak w nieskończoność czy ktoś ma pojęcie jak to wyłączyć. Z góry dzięki za odpowiedź

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy też tak macie, ale u mnie wgrywanie cotygodniowej aktualizacji przysparza mi trochę kłopotów. Wcześniej wystarczyło powtórne wrzucenie aktualizacji na kartę SD, a dzisiaj musiałem trzy razy wrzucać no i zaskoczyło, ale dlaczego dopiero za trzecim razem.

Edytowane przez robin210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze raz poruszę temat bo nie wiem co robić. Planuję kupno Redmi Note tylko czekam na numerek 2 Miał być podobno zaprezentowany teraz w lipcu. Ktoś coś wie na ten temat? Kiedy można się go spodziewać, jeśli nie w najbliższej przyszłości to będzie trzeba pomyśleć nad czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kontrolowałem ostatnio co się dzieje na chińskim rynku, tylko skromnie na FB

Masz na myśli tę wersję?

http://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/170-xiaomi-redmi-note-4g-dualsim-2gb.html

 Nie ma żadnych z nim problemów, są stabilne ROMy?

Czy może jednak się wstrzymać i poczekać za czymś ciekawszym?

Może wiesz czy Redmi Note 2 wiele będzie się różniło o tej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Posiadam Xiaomi Redmi Note WCDMA z MIUI v5 w wersji MIUI-36.0.0 (4.2.2 JDQ39) i chciałbym zainstalować MIUI v7. Powinienem wgrać przez Aktualizacje najnowszą wersję v5, nastepnie v6 i dopiero v7? Czy może lepiej zainstalować TWRP (jeśli tak to w jakiej wersji?) i od razu przejść na MIUI v7?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie po prostu wskazać zip apce aktualizacje i wszystko się wgra...

Tylko lepiej uprzednio zrobić kopię MIUI, tak na wszelki wypadek.

A mnie się coś kojarzy, że w międzyczasie aplikacja aktualizacje też była aktualizowana więc wrzucając v7 na v5 utknie na logo mi bo plik nie będzie kompatybilny. Wiec albo skokowa v5 v6 v7 albo TWRP min. 2.8.6 i v7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle Ci się kojarzy. Aplikacja nie ma nic do tego, bo ona poza wskazaniem pliku MiRecovery nic nie robi.

Niekompatybilne może być co najwyżej Recovery, ale wtedy tylko wyrzuci błąd i nic nie zrobi. Jednak wszystko powinno być ok, bo komuś z Redmi 1 na MIUI V5 również udało się zaktualizować bezpośrednio do 7.

I nie byłoby sensu na MIUI 6, a zaraz po tym 7, bo 7 to dalej 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Widzę, że masz Note LTE, a to jest dział dla 3G, więc uważaj, żeby ktoś przez pomyłkę złej paczki ci nie wysłał.

2. Google Translate pomoże ci na tyle, że powinieneś być w stanie założyć tam konto i pobrać ROM. Przecież masz funkcję tłumaczenia całych stron WWW na bieżąco.

 

Nie jestem też pewien, czy Note LTE, podobnie jak 3G ma dwie wersje. My mamy dostępne wersje WCDMA (cały świat) i TD-SCDMA (telefon dla sieci chińskich). Jeśli tak jest i w przypadku twojego telefonu, uważaj, by nie ściągnąć systemu dla tego drugiego wariantu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma flyme os na Redmi Note bo chętnie bym przetestował szczególnie że planuje niedługo zakup nowego smartfona i nie wiem czy Mi4i czy Meizu MX5

forum.xda-developers.com/redmi-note/general/collection-custom-roms-xiaomi-redmi-t2934218

@jozek tu masz jeszcze różne ciekawe Romy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...