Skocz do zawartości

Redmi Note - pytania ogólne - wątek zbiorczy


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

@Numb

Czy w związku z wypuszczeniem MIUI 9 w china dev na Redmi Note WCDMA pojawi się również update dla obecnej wersji stable MiuiPolska (bo to chyba ostatnia dostępna jakakolwiek wersja) lub jakiś Dev od MiuiPolska? 

Edytowane przez MiuiFan_83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

  Z najnowszego chińskiego tj 9.2.3.0 stable proszę zrobić  eu.lub miui polska.

Na moim redmi note chodzą multimedia,google Play.

Nie wykrywa tylko karty SIM,a na miui. Polska wykrywało.

Obecnie użytkuje w domu na tym stable .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak by ktoś po za mną wciąż miał by Redmi Note LTE single sim i był ciekawy. Od tygodnia mam zainstalowany MIUI 9 stable global od xiaomi.com, 9.2.2. coś tam na wiekowym andku 4.4.4 (http://en.miui.com/download-218.html#363 ). Przed tym miałem ostatni miuipolska 8.1. Wgrałem przez twrp z full wipem. W ROMie brak gappsów,  doinstalowalem ich po flashowaniu za pomocą tego http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html , Przed flashem zrobiłem backup przez Settings->More->Backup restore. Ustawienia, kontakty, smsy i inne odzyskałem bez problemów, appki tez wróciły, ale bez danych u większości.

Polski jest, GSM, LTE, bluetooth, wifi wszystko działa, bateria chyba jest tak samo. Z zauważonych problemów - nie mogę zmienić region w ustawieniach Z Chin na coś innego, force close wywala i chyba z tego powodu appka Tematów jest po chińsku. Mniej inwazyjne metody naprawy (oczyścic dane, zmienić zawartość data\miui\cust_variant) nie działają, support sugeruję wgrać ROM przez fastboot, bo " Such issues are expected when flashing ROM using twrp recovery or by using China ROM and changing to global ROM using recovery ROM. ", ale na razie nie chce mi się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...