Skocz do zawartości

Redmi Note - pytania ogólne - wątek zbiorczy


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, chwila pomyślunku, zanim coś wrzucisz do sieci. Super materiał dowodowy (podany na tacy) dla kontroli celnej. Bez trudu cię zidentyfikują na podstawie tego screena, czego ci nie życzę. Ale jeśli ktoś "życzliwy" (a takich nie brakuje w kraju, oby nie było ich na tym forum) podeśle im linka, jesteś ugotowany, muszą z urzędu zająć się donosem. Oprócz zaległego VATu jeszcze mandat za umyślne wykroczenie skarbowe, bo miałeś świadomość, że nie zapłaciłeś cła, a winieneś był zapłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie xiaomi po weryfikacji IMEI i SN pojawia się taki oto komunikat (w tłumaczeniu google z chińskiego):

 

"Jest to udoskonalona wersja czerwonego ryżu Unicom Uwaga 8GB biały

Otrzymania obszar: Guangdong Shenzhen

Zamawiać czas: 2014-06-10 12:30:20"

 

 

Czy ten komunikat potwierdza oryginalność? Na telefonie z soffem JHDCNBA97.0 instalują się apki ze Sklepu Playa (z wersją po polsku), ale telefon nie ma ikony updatera.Rozdzielczość ekranu jest zgodna z tą, jaka jest w oryginale.

Czy ten mój tel. to oryginał? Na razie nie chcę jeszcze wgrywać ROM MIUIPolska. Czy jedyna pewna weryfikacja oryginalności jest wgranie stockowego ROMu lub ROMu MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po każdym testamencie gubi wam ustawienia;

-Jasność ekranu

-wzór jest widoczny

-Dziś jakaś włączył mi się dzwonek przypomnienia,nie mogłem znaleźć okna by wyłączyć.

Po restarcje dzwonek uciech, ale musiałem znowu ustawiać.

Restarcje

Ucichl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po restarcie przywracane jest (jako włączone) ustawienie "Limit CPU performance..." (BTW: to jedno z miejsc nieprzetłumaczonych na polski). Nie zauważyłem, aby jeszcze jakieś inne ustawienia były po restarcie zmienione.

 

Natomiast to ustawienie "Limit CPU performance..." to chyba w ogóle nie działa, bo w testach nie ma istotnej różnicy, czy jest włączone czy nie jest. Nie żeby mi było potrzebne. Bateria i tak trzyma jak szalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem w tym samym dniu i tym samym sklepie co kolega tyle że ja note a on 1S. Koles miał tracking Warszawka, Wrocław i punkt docelowy a ja Warszawka, Zabrze. A ja i on z jednej wsi na dolnym śląsku. Więc chyba nie ma reguły. Przesyłka szla jako gift i bez logo sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak się zastanawiam czemu jeszcze nikt o tym nie wspomniał, mianowicie:

 

W specyfikacji jak byk - przedni aparat 5Mpx (2592x1944), a od "zawsze" na romie MIUI Polska max. 3MP (2048x1536), czemu tak?

 

Ktoś kto ma Multilang może sprawdzić jak wygląda to u niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Redmi 1 też robi 1280x720 zamiast 1280x960, domyślne ustawienia są słabe.

 

Zauważcie jednak, że 1280x720 różni się od 1280x960 tylko proporcjami. Domyślnie ustawione jest mniejsze, bo jest bardziej panoramiczne, lepiej pasuje do ekranu, lepiej się ogląda. Ja np. celowo nie używam najwyższej rozdzielczości, tylko drugą, właśnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłączyłeś uproszczone ustawienia dla przedniego aparatu i zwiększyłeś rozdzielczość?

 

Oczywiście, to pierwsza rzecz co zrobiłem ;)

 

@latet a w Note obiecane 5Mpx(2592x1944) vs realia 3MP (2048x1536).

 

Wolał bym mieć wybór niż ograniczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasniedostalem telefon i mam dwa pytania

1 jak zainstalowac google market?

2 dostalem do telefonu cos jak zatyczka do wejscia sluchawkowego czy ktos tez to dostal i czy wlasnie takie jest przyznaczenie tego?

Zainstalować rom MIUIPolska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...