Skocz do zawartości

Płatność zbliżeniowa z ING


birdm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Mam problem z korzystaniem z płatności zbliżeniowej. Mam apkę Moje ING, niby wszystko jest ustawione poprawnie, a telefon nie wykrywa zbliżenia gdy przykładam do terminala. NFC jest sprawne - przesyłanie zdjęć działa. Mam Global ROMa 8.2.2. Czy ktoś z Was korzysta z płatności zbliżeniowej?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
Mam problem z korzystaniem z płatności zbliżeniowej. Mam apkę Moje ING, niby wszystko jest ustawione poprawnie, a telefon nie wykrywa zbliżenia gdy przykładam do terminala. NFC jest sprawne - przesyłanie zdjęć działa. Mam Global ROMa 8.2.2. Czy ktoś z Was korzysta z płatności zbliżeniowej?? 

A poustawiales wszystko w ustawieniach, tj uprawnienia NFC dla aplikacji, w Ustawieniach NFC 'mobilny portfel' jako NFC z HCE, 'Dotknij i zaplac' jako aplikacja ING?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia są ok, dotknij i zapłać również. Zmieniłem porfel na HCE(miałem standardowy), może to coś pomoże. Dam znać jak tylko będę w sklepie:)
 

Powinno zadziałać. Też na początku miałem ten sam problem, co prawda w PKO, ale po ustawieniu portfela na HCE pyklo i jest cudnie :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
10 godzin temu, swider8814 napisał:

...i nadaniu uprawnień dodanie kłódki do aplikacji banku, bez tego terminale zgłaszały błąd.

Jestem bardzo świeży, jeśli chodzi o używanie Androida/MIUI/Xiaomi (używałem Windows Phone dotychczas). Jakie nadanie kłódki do aplikacji? Jak?

U mnie terminale nie zgłaszają błędu tylko w ogóle milczą :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...