Skocz do zawartości

Słuchawki


data17

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie słuchawki polecacie do Xiaomi?? Takie niedrogie do 50zł nie jestem audiofeelem i lepszych mi nie potrzeba -.-

Miałem do tej pory od Samsunga S4 i były spoko ale wpadła mi jedna do kubka z herbatą i nie działa :(

Myślałem o Samsung GS6 Hybrid to bo to nowsze samsunga ale moze sa lepsze w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zamierzam kupić bezprzewodowe słuchawki (JBL t450bt). Wcześniej jednak chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś używa jakichkolwiek bezprzewodowych słuchawek (ale nie Xiaomi) z RN3P. Jeśli tak, przede wszystkim interesuje mnie, czy wszystkie przyciski znajdujące się na słuchawce (przyciszanie, zatrzymywanie itp.) funkcjonują dobrze w Waszych modelach. Obecnie posiadam przewodowe AKG Y16A i działa tylko zatrzymywanie oraz przełączenie piosnek. Mikrofon (na RN4x działa) oraz ściszanie i pogłaśnianie nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jestemsuper napisał:

czy wszystkie przyciski znajdujące się na słuchawce (przyciszanie, zatrzymywanie itp.) funkcjonują dobrze w Waszych modelach.

Wszystko powinno działać. W przewodowych to wygląda trochę inaczej. W BT nie ma to znaczenia, czy to słuchawki, zestaw głośnomówiący czy głośnik. Tu jest trochę lepiej i jeden standard niezależnie od systemu operacyjnego, czy producenta (oprócz telefonów ze skopanymi romami). Osobiście używam już kilka lat Sony SBH-20 i przyciski, mikrofon, z każdym Xiaomi które do tej pory miałem w ręku działają prawidłowo. Zaletą tego SBH jest to że można tam podpiąć każde słuchawki, czy nawet stacjonarną zabytkową  wieżę Hi-Fi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...