Jump to content

Aktualizacja się nie instaluje - telefon nieustannie się resetuje

malimalinello
 Share

Recommended Posts

Cześć,

mam problem z telefonem Xiaomi Redmi Note 3 (Snapdragon).

Otóż mam wersję V8.1.1.0 (Global Stable) i wyskoczyła aktualizacja do V8.2.2.0. Pobieram ją przez updater, telefon instaluje aktualizację i... I nic. "Trwa aktualizacja MIUI, nie wyłączaj urządzenia" - pasek dochodzi do 1/6, telefon się resetuje i znowu to samo. I tak od kilkudziesięciu minut.

Bateria naładowana na full. Po tym wszystkim udało mi się włączyć telefon (trzymałem przycisk włączenia przez długi czas, tel się kilka razy zresetował) i wyskoczył następujący komunikat: "aktualizacja nieudana, spróbuj pobrać pełny rom".

Ponownie pobrałem aktualizację i to samo. Zrobiłem kopię zapasową najważniejszych plików przywróciłem ustawienia fabryczne, pobrałem rom przez updater i dalej to samo...

Następnie pobrałem ze strony en.miui.com właściwy rom, zgrałem go na kartę i przez updater chciałem go zainstalować. I to samo...

Telefon kupiony pod koniec lutego u Goldwaya na AliExpress. Czysty soft, tak jak w opisie wyżej. Już nie wiem co robić... Masakra jakaś.

Uprzedzam: nic nie majstrowałem, bootloader jest zablokowany, twrp nie ma, telefon był używany jak po wyjęciu z pudełka. Co robić? Co może być przyczyną takiego błędu? Proszę was o pomoc...

W komentarzu wrzucę zdjęcie i film jakieś da radę

b2fad06375c3ac47acb497e1732d1d8b.jpg9be6428a7d194b2498065a6c4db6f78d.jpgf9236e041912df10fada8502ef78d635.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...