Aquila

Zmiana koloru czcionki w ustawieniach.

Recommended Posts

Witam.

Dostrajam sobie telefon z MIUI graficznie i potrzebuję już tylko jednej zmiany. Przy wejściu w ustawienia mam czarną czcionkę na ciemnym tle. Ledwo co mogę odczytać. Dlatego chcę zmienić czcionkę (ewentualnie tło) na jaśniejszą. Znalazłem ten wątek

http://miuipolska.pl/jak-edytowac-motywy-miui/ ale jest chyba stary lub ja nie mogę znaleźć w systemie pliku theme_valuez.xml. Gdzie szukać pliku lub jak inaczej zmienić czcionkę w ustawieniach.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo tego szukałem poprawionej ciemnej wersji motywu, czy ona jest cały czas rozwijana ? bo jeszcze ma małe niedociągnięcia w ustawieniach ikona z księżycem (Godziny ciszy) jest ciemna zamiast biała i jej nie widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten motyw, który mam zainstalowany z marketu, właśnie bardzo mi pasuje i nie chcę wygrywać nowego. Chcę tylko zmienić już w systemie kolor tej czcionki co pisałem wyżej. To gdzie tego szukać?

Tylko ja mam tutaj THL W200? :wink:

Edition. Ze względu, że nie otrzymałem odpowiedzi obszedłem trochę problem. Nie zmieniłem czcionki lecz tło. Wyglądało to tak: post-2289-0-29121900-1400017736_thumb.jp Jest tak: post-2289-0-56261300-1400017767_thumb.jp :P

Edited by Aquila

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.