Deggial

MIUI dev ale trochę inne - MultiROM

Recommended Posts

Ostatnio znalazłem, u wschodnich sąsiadów, odłam miui zwany multirom. O dziwo po zainstalowaniu stwierdziłem, iż praktycznie wszystkie bolączki miuipolska i xiaomi.eu nie istnieją na tym romie. M.in. działa synchronizacja sms, historii połączeń, i nawet blokowanych numerów z MiCloud. Wg mnie sam system jest ładniejszy i co ważne dla niektórych Root w komplecie, tłumaczenia troszkę inne i niektóre nie kompletne ale nie ma to wpływu na użytkowanie. Także raczej nie wrócę już na "polskie" romy, bo jak widać jak ktoś chce to potrafi.

Dla zainteresowanych mirror (z głównej strony strasznie powoli ciągnie):

Multirom 7.4.13

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Deggial napisał:

M.in. działa synchronizacja sms, historii połączeń, i nawet blokowanych numerów z MiCloud

Na ostatnim global dev 7.4.13 wszystko się synchronizuje bez problemu. Przypuszczam że na eu/pl też. Niestety nie wszystko co się ściąga ze stron .ru jest bezpieczne. Nie wiem jak ten rom, ale tak ogólnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może, ale u nich chodziło bez problemu już na 7.4.6 i być może wcześniej. Ponadto zauważyłem, że pamięć dostępna na muipolska nie przekraczała 1,5-1,6 GB a tu mam 1,9-2,0 GB.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Deggial na pierwszy rzut oka w folder download widać to są przerobione oficjalne romy global, tak jak napisałeś dodany root i pewnie jakieś modyfikacje ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.