Skocz do zawartości

Wymiana panelu dotykowego


Br4te

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj upadł mi mój mi4c. Dotyk nie działa, ekran jest cały, nie ma żadnych pasków itd. Moje pytanie brzmi: czy w warunkach domowych jestem w stanie sama wymienić sobie panel dotykowy? Na allegro znalazłam digitizer (to chyba będzie to?), tutoriale są. Zastanawia mnie kwestia oddzielania ekranu dotykowego od ekranu- podobno robi się to przy temp 90stopni.

Średnio uśmiecha mi się oddawanie telefonu do serwisu, bo liczą sobie jak za mokre zboże, a będę bez sprzętu +-miesiąc. Ze sprzętem zawsze radziłam sobie sama, to jest tylko kwestia, czy nie posiadając specjalistycznych narzędzi serwisowych mogę to zrobić.

Orientuje się ktoś w temacie? Wymieniał ktoś dotyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robić to sama to w ogóle odpuść ten digitizer. To porażka, że ktoś chce się za to zabierać w warunkach domowych. Jak już to kup sam LCD do wklejenia w ramkę. Suszarką domową w ok 10 minut oddzielisz LCD od ramki. Nowy wkleisz na taśmy dwustronne lub lepiej klej np silikonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu uważasz, że to porażka. Nie mam tyle kasy, żeby płacić za części i drugie tyle za serwis, a rozkręcać elektronikę lubię i zawsze wszystko naprawiałam (jeśli się oczywiście dało).

Taki wyświetlacz będzie działać? Kupował ktoś u tego sprzedawcy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...