Jump to content

MIUI 7.4.13

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Witam, akurat mam MI 5s i jak u Ciebie z baterią.
Trzyma Ci dobrze ? B u mnie przez noc  spadła 10% .
Wróciłem sie do 7.03.23  i tu 4% przez noc

U mnie z baterią wszystko w porządku, nie wiem jak dokładnie, ale nie zauważyłem specjalnego ubytku przez noc, raczej nic się nie zmieniło względem poprzedniej wersji.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

• Like 1

jeśli się postarasz to może mój rekord pobijesz (12h59min SoT)  a że masz Redmi 4 co ma 5 cali, a mój N4X ma 5.5 to masz szansę

Rekord pobity ale to przecież inny telefon :-) Tak czy siak to najlepszy wynik jaki miałem na tym telefonie. Bateria naprawdę powoli schodzi - rewelacja!! SOT ponad 13h a jeszcze 8% zostało.c1b6994cb50fa154b2aa23b5fcd7d99c.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

24 minuty temu, siesiu napisał:

Rekord pobity ale to przecież inny telefon :-) Tak czy siak to najlepszy wynik jaki miałem na tym telefonie. Bateria naprawdę powoli schodzi - rewelacja!! SOT ponad 13h a jeszcze 8% zostało.c1b6994cb50fa154b2aa23b5fcd7d99c.jpg

Nie żartujcie... Jak Wy to robicie, że taki SoT? Gratulować

Cholera nie mam pojęcia jak to się udało!! Tel używany normalnie, wifi w domu, w robocie 4g, Facebook, messenger, poczta razy 3, allegro, chrome, olx, Ali... Tak standardowo użytkuje - na tym romie po prostu rewelacja u mnie

1 godzinę temu, siesiu napisał:

Cholera nie mam pojęcia jak to się udało!! Tel używany normalnie, wifi w domu, w robocie 4g, Facebook, messenger, poczta razy 3, allegro, chrome, olx, Ali... Tak standardowo użytkuje - na tym romie po prostu rewelacja u mnie

Gratulacje ziomuś :D Postawiłeś mi nowy cel. Ale będę miał ciężko na większym wyświetlaczu. Chyba, że zrobię challenge i wywalę parę aplikacji z autostartu. Od tego czasu co miałem prawie 13h troche obowiązków maszynce doszło

Jak moge wylaczyc z autostartu te 2 apki? Wylaczam no ale same sie za chwile wlaczaja i sa zaznaczone jako aktywne. da38267abb3daaa97574e1bedbd2caf5.jpgb8feb56add7555ca4beabd0c4247d39c.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Spróbuj wejść w Panel Sterowania, Bateria, Oszczędzanie w aplikacjach

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

U Was też nie świeci czerwona dioda informująca o słabej baterii??? od poprzedniego softu przestała działać, trochę szkoda... da się ją włączyć, może teraz trzeba uruchomić którąś funkcję?

Dnia 15.04.2017 o 08:05, Lex Luthor napisał:

Aktu z rana: od 23 do 7:30 zeszło 3%. Nadal nie ma ikony QC emoji25.png

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

No to błąd BT nadal jest :(  Sam system chodzi w sumie tak jak wcześniejsza aktu. Bateria chyba tak samo trzyma ,ale to się jeszcze okażę. No i diody rozładowania nie ma ;)

• Like 1

Nie wspominaj o diodzie, bo już od głupków tu wyzywają. Skoro Xiaomi to chińskie Apple to tak widocznie ma być. Powinni w ogóle wywalić diodę z płyty głównej A serio mówiąc to rzeczywiście ona raczej nie wróci - jest teraz powiadomienie o niskim stanie baterii, które używa do powiadomień diody 🙄
OT Pobawiłem się brata iP7, już wiem w którym kierunku iść

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Widgety nie działają. Powiadomienia nie działają. Bateria znowu niezbyt...

No ale Chińczycy nie zasypiają ryżu w popiele. 

Jest nowa ikonka ładowania i zmienili 4G na LTE!

Brawo ONI!

• Like 1

Okej, sprawdziłem baterię przez noc, u mnie przez 9 godzin spadła o 3%, do tego rano miałem kilkanaście powiadomień, także myślę że jest bardzo dobrze.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

• Like 1

U mnie przy autoobracaniu zdjęć w galerii czy na facebooku w Mi4c tel się przywiesza na chwilę i często widać tylko kawałek zdjęcia w rogu ekranu. Problem występuje od czasu softu z optymalizacją cpu. Ktoś ma podobny przypadek?

Edited by lukas2792

9 godzin temu, Zeork napisał:

Widgety działają, powiadomienia od dawna bez problemu, dodatki co wymieniłeś. Także tak brawo oni.

Szczęściarz z Ciebie :)

Bo nadal kupa ludzi ma z tym problemy.

Tak, że nie do końca brawo oni ;)

Edited by Spili

7 minut temu, dobot napisał:

Kolego @Krauza 3s nie ma QC. miałem go kiedyś i nie zauważyłem nic takiego. 

2.0 ma, 3.0 mógłby po procesor obsługuje ale nie ma.

Edited by FromWP

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...