ZduneX25

MIUI 7.4.13

Recommended Posts

U mnie zauważalny spadek głośności głośników Bluetooth,
Czy to zestaw głośnomówiący czy głośniki w domu.
I padło mi Android Beam, nie wiem czy to zasługa Android Pay czy przypadek.

Ktoś podobnie?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Na moim mi4c nadal jest 4G. Napis Lte był na romie 7.4.6 z błędem GP. Potem zrobiłem miflash i poprawiony rom 7.4.6 i aktualny miały 4G

Nie wiem od czego to zależy ale u mnie na 7.4.6 był napis LTE i w tym romie czyli 7.4.13 też jest LTE

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

1 godzinę temu, Acid napisał:

Ja też bo dokładnie tydzień wcześniej zrobiłem zmianę 4G -> LTE w tłumaczeniu ale na moim Mi5 ta zmiana nie była widoczna. Teraz się zmieniło i nie wiem do końca czy to aktywacja tego stringa, który do tej pory był nieaktywny czy ogólna zmiana MIUI Global związana z wejściem telefonów Xiaomi do Play.

Raczej zmiana ogólna, u mnie na najświeższym global dev pokazuje LTE

Edited by Marzzz

snapchat też nie działa, znalazłem rozwiązanie z uprawnieniami Google ale brak tych apk

Snapchat jest blokowany przez roota. Sprawdź to
Opcjonalnie albo logujesz się przed rootem, albo magisk i ukrycie roota przed snapem

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

To nie kwestia motywu tylko ustawienia języka, ustawienie arabskiego odwraca układ na pasku. 

Cytat

Język arabski należy do rodziny języków semickich, w której zaliczany jest do grupy języków południowo-zachodnich według klasycznego podziału, bądź grupy języków zachodnich, centralnych według podziału Hetzrona i Voigta[1]. Zapisywany jest alfabetycznym pismem arabskim, typu abdżad, od strony prawej do lewej.

mam problem próbowałem zaaktualizować telefon redmi 3s sciagnełem  

MIUI 7.4.13ANDROID 6.0.1ROM HM3SHM3

xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_7.4.13_v8-6.0.zip

wszedłem w aktualizacje wybrałem plik zip wypakowało sie pozniej aktualizacja doszło do 99% i na tym koniec wywaliło błąd system przestał działać uruchamiał sie kilka razy było widać tylko pulpit i ikony na głowym,wywalało błąd ze lokalizacja przestała działać ,uruchamiałem , kilka razy telefon, za kazdym nie uruchomił sie prawidło ,zawsze jakiś bład , zawiecha,(ale pulpit widać) raz nawet udało sie przejsc do menu i polatać po nim ,pozniej zawiecha  ostatni bład - proces system nie odpowiada czychcesz go zakonczyc?

probowałem zaistaalować przez recovery jeszcze raz -nie dało rady - plik zip uszkodzony ,pobrałem na kompie jeszcze raz,wrzuciłęm na komorke i ponowna probna tym razem z ppowodzeniem,zakonczyło działania w recovery uruchomił sie ponownie i znowu to samo ,pulpit widać,bledy wyskakuja,nie ,mozna prawidło uruchomic, prosze o pomoc , chcesz miec mozliwośc kozystania z telefonu bez utraty danych, kopi zadnej systemu nie zrobiłem

7 minut temu, render napisał:

mam problem próbowałem zaaktualizować telefon redmi 3s sciagnełem  

MIUI 7.4.13ANDROID 6.0.1ROM HM3SHM3

xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_7.4.13_v8-6.0.zip

wszedłem w aktualizacje wybrałem plik zip wypakowało sie pozniej aktualizacja doszło do 99% i na tym koniec wywaliło błąd system przestał działać uruchamiał sie kilka razy było widać tylko pulpit i ikony na głowym,wywalało błąd ze lokalizacja przestała działać ,uruchamiałem , kilka razy telefon, za kazdym nie uruchomił sie prawidło ,zawsze jakiś bład , zawiecha,(ale pulpit widać) raz nawet udało sie przejsc do menu i polatać po nim ,pozniej zawiecha  ostatni bład - proces system nie odpowiada czychcesz go zakonczyc?

probowałem zaistaalować przez recovery jeszcze raz -nie dało rady - plik zip uszkodzony ,pobrałem na kompie jeszcze raz,wrzuciłęm na komorke i ponowna probna tym razem z ppowodzeniem,zakonczyło działania w recovery uruchomił sie ponownie i znowu to samo ,pulpit widać,bledy wyskakuja,nie ,mozna prawidło uruchomic, prosze o pomoc , chcesz miec mozliwośc kozystania z telefonu bez utraty danych, kopi zadnej systemu nie zrobiłem

Jaki miałeś wcześniej rom? Może global? 

4 minuty temu, render napisał:

Miałem Miui Polska

Nie ma czegoś takiego :P

Miałeś zeszłotygodniowe xiaomi .eu? Zainstalowałeś po romie dodatki Miui Polska?

6 minut temu, mazok napisał:

Nie ma czegoś takiego :P

Miałeś zeszłotygodniowe xiaomi .eu? Zainstalowałeś po romie dodatki Miui Polska?

niech bd  xiaomi .eu , nie nie  zeszłotygodniowe xiaomi ,z 2 miechy temu aktualizowałem , teraz udało mi sie zaaktualizować z 100 % przez recovery ale nadal to samo , pulpit widac i komunikat proces system nie odpowiada czychcesz go zakonczyc?

A dodatki miui polska doinstalowałeś? zrób jeszcze Wipe cache/dalvik na koniec w twrp. Miałeś może exposed zainstalowane?

10 minut temu, mazok napisał:

A dodatki miui polska doinstalowałeś? zrób jeszcze Wipe cache/dalvik na koniec w twrp. Miałeś może exposed zainstalowane?

kiedys chyba instalowałem teraz nie, zrobiłem własnie nie dawno cache/dalvik i wtedy zaczeło sie aktualizwoać i doszło do 100 % ale nadal nie uruchamia sie prawidłowo, co to jest exposed

chcesz jakos go do zycia przywrocic moge zaistalowac wczesniejsze wersje ? da sie gdzies pobrac? zanim rozwiaze ten problem

Guest nonamed
używa ktoś snapchat bo nie mogę się zalogować

Jeśli masz roota to dlatego. Możesz albo na chwilę go usunąć (Supersu->Ustawienia->Pełny Unroot), zalogować się do snapa i potem znowu zainstalować roota (zip w twrp) albo ukryć roota przez magisk. U mnie pierwsza opcja zajmuje 5min, do przeżycia bo tylko jeden raz do logowania potrzebne - snap uważa że root jest be.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

z exposed nie ważne - pewnie nie miałeś, jeszcze tylko przychodzi mi do głowy root doinstalować na koniec https://download.chainfire.eu/1021/SuperSU/SR3-SuperSU-v2.79-SR3-20170114223742.zip

więcej pomysłów nie mam

aaa i przed rootem jeszcze dodatki miui polska zainstaluj http://miuipolska.pl/d/Acid/Dodatki_MIUIPolska_05022017.zip

Edited by mazok

4 minuty temu, mazok napisał:

z exposed nie ważne - pewnie nie miałeś, jeszcze tylko przychodzi mi do głowy root doinstalować na koniec https://download.chainfire.eu/1021/SuperSU/SR3-SuperSU-v2.79-SR3-20170114223742.zip

więcej pomysłów nie mam

aaa i przed rootem jeszcze dodatki miui polska zainstaluj http://miuipolska.pl/d/Acid/Dodatki_MIUIPolska_05022017.zip

a ten root to bezpieczne ? zebym nie pogorszył problemu

Przed chwilą, render napisał:

a ten root to bezpieczne ? zebym nie pogorszył problemu

jak nie miałeś wcześniej to nie instaluj, zainstaluj tylko dodatki

Witam, czy ktoś może podpowie jak wyeliminować przyciemnianie górnej belki?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Nie instaluję co tydzień tylko jak coś zaczyna szwankować, dziś zainstalowałem najnowszą wersję i .... na dzień dobry problem z hasłem, załatwiłem, wszystko poustawiałem tak jak ma być, działa.

Po restarcie znikają widżety z ekranów oraz z menu wyboru widżetów na dole ekranu, pojawiają się dopiero po przywróceniu z kopii z "kopii zapasowej danych aplikacji"  ale tylko do restartu.

Ktoś może coś podpowie ?? 

Chodzi o Mi4c.

Edited by sunkist

1 godzinę temu, mayday79 napisał:

Witam, czy ktoś może podpowie jak wyeliminować przyciemnianie górnej belki?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Nie ma rozwiązania. https://xiaomi.eu/community/threads/problem-with-rotating-sms-applications.39576/

@Acid ruszy się coś w temacie?

Edited by acocieto

Nie moge naladowac telefonu na 100%dochodzi do 99 .telefon mi max .w poprzednich aktyualizacjach wszystko było oki. Robilem wipe ale nic nie dalo

18 godzin temu, Tartary napisał:

Wydaje mi się, że jest jakiś problem z klonowaniem aplikacji. Sklonowałem aplikację WhatsApp i pomimo prawidłowych ustawień nie mam powiadomień dźwiękowych. Czy ktoś ma podobny problem, czy to tylko u mnie? Telefon mi5

Może ktoś coś napisać, bo nie wiem, czy to tylko u mnie i mam czyścić telefon, czy taki urok tego wydania systemu?

Gdzieś widziałem pytanie o xposed masz miui to masz na GP moduły i działają dla wtajemniczonych zmiana animacji w każdym oknie też jest możliwa i inne pierdoly

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

13 godzin temu, mazok napisał:

jak nie miałeś wcześniej to nie instaluj, zainstaluj tylko dodatki

zainstalowanie roota rozwiazało problem,dzieki

No i podzielę się z wami informacją o baterii na R4PRO: jest dużo lepiej niż na sofcie 7.3.23. W tej chwili SOT 10 h 20 min a pozostało 25% baterii. Taki wynik na przednim sofcie był nieosiągalny. Także raczej dłużej z nim pozostanę

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, siesiu napisał:

No i podzielę się z wami informacją o baterii na R4PRO: jest dużo lepiej niż na sofcie 7.3.23. W tej chwili SOT 10 h 20 min a pozostało 25% baterii. Taki wynik na przednim sofcie był nieosiągalny. Także raczej dłużej z nim pozostanę emoji2.png

W tym czasie ile danych zużywasz?

Trudno mi na to odpowiedzieć - używam identycznie zarówno na tym jak i przednim sofcie więc to bez znaczenia ponieważ ten sam tryb użytkowania. W domu wifi, na zewnątrz 4G.

59 minut temu, siesiu napisał:

Trudno mi na to odpowiedzieć - używam identycznie zarówno na tym jak i przednim sofcie więc to bez znaczenia ponieważ ten sam tryb użytkowania. W domu wifi, na zewnątrz 4G.

Jaki łączny czas działania tel na tym ładowaniu?

Jaki łączny czas działania tel na tym ładowaniu?

W tym momencie 1 dzień 22 godziny i 27 minut, SOT 10h 56 min, 21% baterii pozostało.

45 minut temu, siesiu napisał:

W tym momencie 1 dzień 22 godziny i 27 minut, SOT 10h 56 min, 21% baterii pozostało.

jeśli się postarasz to może mój rekord pobijesz (12h59min SoT) :D a że masz Redmi 4 co ma 5 cali, a mój N4X ma 5.5 to masz szansę

• Like 1

Nie macie wrażenia, że po tej aktualizacji biały kolor stał się lepszy, bardziej zimny? Nie chce mi się wrzucać poprzedniej wersji specjalnie żeby to sprawdzić.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Od kilku wersji mam problem z wykrywaniem telefonu przez komputer. Nie zmieniałem nic w systemie itp. Zwyczajnie po którejś z aktualizacji z nowym androidem coś się popsuło. Telefon ładuje się przez kompa, czasami się pojawi w moim komputerze, ale znika, lub są błędy. Mi PC Suite nie wykrywa w ogóle, wcześniej nie było problemów. Próbowałem kilku kabli. Ktoś ma jakieś pomysły?

16 minut temu, Nakess napisał:

Nie macie wrażenia, że po tej aktualizacji biały kolor stał się lepszy, bardziej zimny? Nie chce mi się wrzucać poprzedniej wersji specjalnie żeby to sprawdzić.

Wysłane z mojego MI 5s  przy użyciu Tapatalka

Witam, akurat mam MI 5s i jak u Ciebie z baterią.

Trzyma Ci dobrze ? B u mnie przez noc  spadła 10% .

Wróciłem sie do 7.03.23  i tu 4% przez noc

Guest
This topic is now closed to further replies.