Jump to content

MIUI 7.4.13

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

9 minut temu, Blom napisał:

Wyłączyłem. Dalej to samo. Chyba, że Play zmienił zdanie i jednak wprowadził VoLTE :D

Wprowadził, ale nie dla twojego telefonu. Rozumiem że przy połączeniu nie wywaliło cię z LTE. Sprawdziłem przed chwilą na swoim 3s (też Play) i jest ciągle tak jak pisałem. Ustawiłem preferowaną 3G, włączyłem wi-fi, połączyłem się z moją siecią wi-fi i momentalnie po połączeniu na belce 3G zmienia się na LTE. Tak jest od dosyć dawna, ale to tylko błąd wyświetlania. Zrób tak i u ciebie będzie podobnie.

17 minut temu, dobot napisał:

U mnie jest problem (od kilku wydań) jak jest słonecznie i mam telefon w kieszeni,  ktoś dzwoni, wyjmuje tel. I mam bardzo ciemny ekran,  tak ciemny że nie widać kto dzwoni. Dopiero po dłuższej chwili trochę się rozjaśnia. W domu nie ma problemu a w słoneczne dni na zewnątrz jest. 

@dobotWłaśnie dzisiaj zauważyłem ten problem, żeby jeszcze jakoś przesadnie świeciło słońce? No nic, będę się przyglądał.

U mnie jest problem (od kilku wydań) jak jest słonecznie i mam telefon w kieszeni,  ktoś dzwoni, wyjmuje tel. I mam bardzo ciemny ekran,  tak ciemny że nie widać kto dzwoni. Dopiero po dłuższej chwili trochę się rozjaśnia. W domu nie ma problemu a w słoneczne dni na zewnątrz jest. 

Pewnie masz włączone automatyczne ustawianie jasności i w kieszeni jest ciemno - telefon ustawia niższą jasność, i jak go wyciągniesz to chwile to trwa zanim telefon ustawi dobrą jasność

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

[mention=28803]festina2[/mention] nadal masz problem z górną belką?

Widziałem, że ktoś już wcześniej pisał o tym błędzie, więc sobie odpuściłem instalację najnowszego romu. Tym bardziej, że używam "Lamy" a trochę schodzi żeby "ją" prawidłowo ustawić po aktualizacji. Rozumiem, że u Ciebie błąd nadal występuje?

Patrz post #30.

Wysłane z Mi 5s

• Like 1

@festina2 Nadal to samo. Przez chwile jest ok, ale jak odblokuje obrót lub apka wymaga poziomu nie wiadomo skąd i dlaczego problem wraca. Założyłem wątek, ale że jestem jedyny z problemem, nie widać szansy na rozwiązanie https://xiaomi.eu/community/threads/problem-with-rotating-sms-applications.39576/

@mayday79 problem z górną belką istnieje już z dwa miesiące, ale rozwiązania nie ma.

Edited by acocieto
edycja
  • Like 1

Aktualizacja jednym zabiera drugim oddaje takie jest Miui przywyknij do tego. Od dwóch aktualizacji nie miałem powiadomień na zablokowanym ekranie z Facebooka i SMS a tu proszę, niespodzianka świąteczna, wszystko wróciło. Sklep Play też działa.

Mi4c

U mnie na Redmi 4 Pro po upgrade z 7.3.9 do 7.4.13 po załadowaniu systemu kolejne aplikacje się zatrzymują. W ktorymś momencie telefon zawiesza się (ew. ciągle się restartuje). Wgrałem z powrotem 7.3.9 ale problem dalej wystepuje.
Jakieś porady? Czy ktoś z Was też ma podobny problem z 7.4.13? Wcześniej wszystko było ok.

Miałem to samo. Zrób fullwipe, zainstaluj jeszcze raz i powinno hulać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, rock'n'rolla napisał:

Wszystko się synchronizuje. U mnie po raz pierwszy również blokowane numery. Niestety mimo, iż wyłączam także galeria sama się włącza do synchronizacji. 

U mnie galeria się nie włącza sama, mam ją odznaczona i nie synchronizuje.

Dziwne przypadłości widzę mamy, mimo iż praktycznie takie same telefony.

Nie, to błąd od dawna, jak jest podłączony pod wi-fi to zawsze pokazuje LTE, lub 4G, niezależnie od tego w jakiej sieci jest zalogowany.
Wyłącz Wi-Fi i będzie pokazywało prawidłowo.

Chyba w redmi 3, bo w mi5 zmienia się rodzaj sieci niezależnie od tego czy mam włączone wi-fi.

4 minuty temu, Zenon napisał:

Bo nie ma działać i nie będzie;-)

Kto z Was "głupki" trzyma telefon do rozładowania? Przecież to szkodzi baterii i już przy 20% należny ładować tel.

Edited by rradek
  • Like 4

Wrzuciłem wczoraj via fastboot i jest OK. Wróciło Google Now pod long press home :-) I jakby lepsze tłumaczenie opcji na pasku (np. Nie przeszkadzać).
OIS nadal działa tylko w połowie, kalibracja nic nie zmienia. Pasek jasności przy włączonym automacie nadal sam jeździ, nie da się nim sterować siła adaptive display.

10 godzin temu, rradek napisał:

A na poprzednim romie synchronizowało Ci smsy i historie połączeń?

U mnie tych 2 rzeczy nie chce synchrozizować, niektórym osobom także czytając posty.

U mnie także na Redmi Note 3 Pro na tym romie nie chcą się te rzeczy synchronizować. 

Od kilku już wersji mam wrażenie, że tylko się psuje a nie aktualizuje i naprawia bugi. 

Wiem, co tydzień rewolucji być nie może ale wchodzą takie pierdoły, że aż żal patrzeć. LTE zamiast 4G? Po co? 

A ikony na pulpitach dalej przystosowane pod ślepych i upośledzonych.

Ostatnio MIUI Polska to jakiś dziwny pokraczny custom, nic się nie da, nic nie można, bo global, bo china, bo beta. Acid chyba już zapomniał, że ideą customów jest dodawanie funkcji, których nie ma w oficjalnych FW. 

• Like 1

2 minuty temu, Vertumus napisał:

Od kilku już wersji mam wrażenie, że tylko się psuje a nie aktualizuje i naprawia bugi. 

Wiem, co tydzień rewolucji być nie może ale wchodzą takie pierdoły, że aż żal patrzeć. LTE zamiast 4G? Po co? 

A ikony na pulpitach dalej przystosowane pod ślepych i upośledzonych.

Ostatnio MIUI Polska to jakiś dziwny pokraczny custom, nic się nie da, nic nie można, bo global, bo china, bo beta. Acid chyba już zapomniał, że ideą customów jest dodawanie funkcji, których nie ma w oficjalnych FW. 

Jak chcesz takiego customa to idź na XDA, MIUIPolska/ Xiaomi.eu to co innego, nie bez powodu można oddać telefon na gwarancję z wgranym MIUIPolska.

• Like 5

LTE zamiast 4G? Po co? 

Masz wytłumaczone jak byk w poście z poprzednią aktualizacją dlaczego jest ta zmiana. Ta zmiana nie ma związku z poprawianiem bugów czy dodawaniem nowych funkcji. Żadna grupa programistów nie skupia się tylko na jedynym bugu bo jednemu nie działa GPS a drugiemu jakaś dioda. Można tworzyć rom równolegle. Część poprawia wizualnie coś, część drobne fixy UI, część tłumaczenie a inni dodają nowe funkcje.

Acid chyba już zapomniał, że ideą customów jest dodawanie funkcji, których nie ma w oficjalnych FW. 

@Vertumus zapomniał, że na miuipolska.pl w dziale FAQ jest jak byk lista (całkiem spora) jakie są dodatkowe funkcje w stosunku do Globala. Zaspał i zapomniał sprawdzić.

• Like 5

Ja też bo dokładnie tydzień wcześniej zrobiłem zmianę 4G -> LTE w tłumaczeniu ale na moim Mi5 ta zmiana nie była widoczna. Teraz się zmieniło i nie wiem do końca czy to aktywacja tego stringa, który do tej pory był nieaktywny czy ogólna zmiana MIUI Global związana z wejściem telefonów Xiaomi do Play.

4 minuty temu, Acid napisał:

Ja też bo dokładnie tydzień wcześniej zrobiłem zmianę 4G -> LTE w tłumaczeniu ale na moim Mi5 ta zmiana nie była widoczna. Teraz się zmieniło i nie wiem do końca czy to aktywacja tego stringa, który do tej pory był nieaktywny czy ogólna zmiana MIUI Global związana z wejściem telefonów Xiaomi do Play.

U mnie na MI 5 PRO pojawiło się  LTE po aktualzacji z 7.4.7

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...