Jump to content

MIUI 7.4.13

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

13 godzin temu, Zeork napisał:

A do czego Ci ten napis Lte, że tak zapytam potrzebny? Ja też nie mam i żyje. Przeciez to tylko napis. Nie zmienia to znaczenia, prędkości itp. A ucinanie ogonków sprawdzałeś w opcjach sms? Kto tego jeszcze w czasach nilimitowanych smsow/minut itp używa takich funkcji. Kiedyś miało to sens, a teraz?

Ma bardzo duży sens dla kogoś kto nie siedzi tylko w Polsce a smsować musi. Koszt smsa z ogonkami to 8 zł, bez 2 zł.

Edited by kodijak

13 godzin temu, Zeork napisał:

A ucinanie ogonków sprawdzałeś w opcjach sms? Kto tego jeszcze w czasach nilimitowanych smsow/minut itp używa takich funkcji. Kiedyś miało to sens, a teraz?

Sens teraz jest chyba taki (chyba, bo nie sprawdziłem tego na 100%), że dzięki opcji ucinania ogonków można napisać dużo dłuższego SMS-a bez wymuszonej przez MIUI konwersji na MMS-a. Nie chodzi o opłaty, ale większą niezawodność SMS-ów w porównaniu do MMS-ów. Z docieraniem MMS różnie bywa, jak zapewne każdy się kiedyś przekonał.

• Like 1

15 godzin temu, Uri0550 napisał:

Bardzo duży. Rodzice (troszkę starsi już) mojej dziewczyny mają redmi 2 pro i bardzo się przyzwyczaili do swoich telefonów. Szkoda, trzeba będzie przejść na globala :( 

Bez urazy, ale po co starszym osobom (zresztą mniejsza o wiek), tak bardzo - jak napisałeś - przyzwyczajonym do swoich obecnych telefonów (a więc i tego co na nich mają i jak to działa) - kolejne aktualizacje? Nie mogą używać jak do tej pory, ostatniej wersji, jaką mają? Raz na parę miesięcy można przeinstalować tę samą wersję co jest "dla zdrowotności", czasem wyczyścić zapchane kesze i będzie git!

6 minut temu, latet napisał:

Bez urazy, ale po co starszym osobom (zresztą mniejsza o wiek), tak bardzo - jak napisałeś - przyzwyczajonym do swoich obecnych telefonów (a więc i tego co na nich mają i jak to działa) - kolejne aktualizacje? Nie mogą używać jak do tej pory, ostatniej wersji, jaką mają? Raz na parę miesięcy można przeinstalować tę samą wersję co jest "dla zdrowotności", czasem wyczyścić zapchane kesze i będzie git!

Zgadzam się w zupełności. Z tym że pewnie będę musiał przez kila(naście) tygodni słuchać pytań czy coś nowego w piątek wyszło... Bo właśnie ze względu na wiek są przyzwyczajeni do cotygodniowych aktualizacji.

1 godzinę temu, VitoAndolini. napisał:

Mi4c po wersji 7.4.6 mam dzwonek rozmowy przychodzącej narastający mimo, że tego nie zmieniałem. Widzę, że tutaj brak aktualizacji dla tego modelu ale może ktoś wie czy wrócili do poprzednich ustawień ?

Status: RELEASED
Mi4C/MI4S/MiNotePRO RELEASED
HMNote4/HMPro/HM4X delayed

xiaomi.eu_multi_MI4c_7.4.13_v8-7.0.zip

• Like 1

Cześć,  mam pytanko, w sobotę tydzień temu weszła mi aktualizacja i po niej cały ekran zrobił mi się czarny, za pomocą latarki wgrałam spowrotem wersję 7.3.30, wczoraj przyszła mi aktualizacja 7.4.13, czy mogę ją bezpiecznie wgrać, czy znowu będę miała czarny ekran? Mój telefon  to Redmi 3S

7 minut temu, asiaz951 napisał:

Cześć,  mam pytanko, w sobotę tydzień temu weszła mi aktualizacja i po niej cały ekran zrobił mi się czarny, za pomocą latarki wgrałam spowrotem wersję 7.3.30, wczoraj przyszła mi aktualizacja 7.4.13, czy mogę ją bezpiecznie wgrać, czy znowu będę miała czarny ekran? Mój telefon  to Redmi 3S

Chyba nie, z tego co czytałem na en.miui nie naprawili tego w global dev 7.4.13. Lepiej się wstrzymaj.

• Like 1

Nie, to błąd od dawna, jak jest podłączony pod wi-fi to zawsze pokazuje LTE, lub 4G, niezależnie od tego w jakiej sieci jest zalogowany.

19 minut temu, Blom napisał:

Redmi 3s

Wyłącz Wi-Fi i będzie pokazywało prawidłowo.

8 godzin temu, Lex Luthor napisał:

Aktu z rana: od 23 do 7:30 zeszło 3%. Nadal nie ma ikony QC emoji25.png

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Dobra zainstalowałem dam znać jak u mnie. :)

U mnie na Redmi 4 Pro po upgrade z 7.3.9 do 7.4.13 po załadowaniu systemu kolejne aplikacje się zatrzymują. W ktorymś momencie telefon zawiesza się (ew. ciągle się restartuje). Wgrałem z powrotem 7.3.9 ale problem dalej wystepuje.

Jakieś porady? Czy ktoś z Was też ma podobny problem z 7.4.13? Wcześniej wszystko było ok.

Edited by suchy

21 minut temu, Zeork napisał:

Chyba na redmi 3s, bo na redmi 4 i mi5c nie jest tak jak opisujesz.

Tak na 3s bo o tym kolega pisał. Samo wi-fi może być włączone, ale nie połączone z żadną siecią.

Edited by FromWP

U mnie na Redmi 4 Pro po upgrade z 7.3.9 do 7.4.13 po załadowaniu systemu kolejne aplikacje się zatrzymują. W ktorymś momencie telefon zawiesza się (ew. ciągle się restartuje). Wgrałem z powrotem 7.3.9 ale problem dalej wystepuje.
Jakieś porady? Czy ktoś z Was też ma podobny problem z 7.4.13? Wcześniej wszystko było ok.

U mnie na R4PRO po aktualizacji z 7.3.23 żadnych problemów o których piszesz.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, FromWP napisał:

Nie, to błąd od dawna, jak jest podłączony pod wi-fi to zawsze pokazuje LTE, lub 4G, niezależnie od tego w jakiej sieci jest zalogowany.

Wyłącz Wi-Fi i będzie pokazywało prawidłowo.

Wyłączyłem. Dalej to samo. Chyba, że Play zmienił zdanie i jednak wprowadził VoLTE :D

Guest dobot

U mnie jest problem (od kilku wydań) jak jest słonecznie i mam telefon w kieszeni,  ktoś dzwoni, wyjmuje tel. I mam bardzo ciemny ekran,  tak ciemny że nie widać kto dzwoni. Dopiero po dłuższej chwili trochę się rozjaśnia. W domu nie ma problemu a w słoneczne dni na zewnątrz jest. 

Dnia 14.04.2017 o 13:10, ZduneX25 napisał:

Aktualizacja dla HM3/HMNote3PRO/HMNote3SE

Aby zainstalować aktualizację należy uruchomić telefon kombinacją przycisków w TWRP > Install

Witam chciałbym zaktualizować telefon zawsze to robiłem z poziomu aktualizacji automatycznie. Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć o co chodzi z tym uruchomieniem telefonu po aktualizacji redmi note 3 pro? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...