DominikMIUI

Xiaomi mi5 1080p 60fps

Recommended Posts

Jak wiadomo mi5 nie umie nagrywać full hd w 60fps ale odkryłem jak nagrywać 720p aż w 120fps BEZ SLOW-MO. Temat zakładam bo nie widziałem takiego na internecie wrzucę poradnik na youtube jak to zrobić i jak to wygląda 

Edited by DominikMIUI

Na mi5 i innych Xiaomi ciągle jakieś ale jest. Jest OIS ale nie działa albo prawie działa. Jest slow-mo ale kiepskie bez dźwięku. Jest snapdragon ale nie ma 60fps. Szkoda bo technicznie super tylko Miui zdaje się niedopracowane pod pewnymi względami.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Cytując klasyka "du**y nie urywa"

Czy ktoś się orientuje jak sprawa wygląda w Ressurection remix lub w cm najnowszym?

OiS działa prawidłowo od jakiegoś czasu na wszystkich Miui. 

Niestety nie. Mam najnowszy dev 7.4.14 i OIS działa bodajże tylko w lewo i do góry, kompletnie nie działa prawo i dół. Kalibracja nic nie daje.

Dnia 16.04.2017 o 13:12, DominikMIUI napisał:

custom romy sa jeszcze gorsze bo sa budowane na plikach miui i w 4k masz 15fps

Nie zgodzę się, używam już od jakiegoś czasu Resurrection Remix, w którym przy nagrywaniu w 4K mam 26 klatek.

Edited by qmox

@qmox

Z alternatywnymi systemami jest jedynie problem z 1080p i 30 fps, bo 99,9% aplikacje jakie testowałem nagrywało w 26 fps 1080p, ale jest jedna aplikacja która nagrywa 30 fps 1080p a jest nią Cinema FV-5.

Chyba nie muszę pisać że widziałem więcej niż RR na moim telefonie :)

• Like 1

Przetestowałem resurrection remix. Moje odczucia subiektywne:
Wydajność na wysokim poziomie. Wygląd systemu dużo mniej mi się podoba niż MIUI. lubię estetykę MIUI a RR bardziej przypomina czystego Androida. No i ma siatkę aplikacji (menu). Musiałem dużo rzeczy ustawić by były dobrze. Nawet przycisk wstecz i ostatnie aplikacje były zamienione. Nagrywanie nie działa wg mnie lepiej niż w miui a aplikacja wygląda jak na smartfonach sprzed 5 lat

Koniec końców wróciłem do najnowszego MIUI POLSKA. To chyba najlepszy system na Xiaomi

Ja telefon kupiłem w empixie i jestem zadowolony. Może nie ma super aparatu i kamery, ale telefon działa płynnie, nie zawiesza się mimo wielu otwartych kart i zapchanej zdjęciami karty. Jak na taką cenę jakość jest dobra.

54 minuty temu, Kozakrafal11 napisał:

zapchanej zdjęciami karty

To akurat nie wpływa na szybkość działania telefonu ;]