Skocz do zawartości

MiBand 2 - czas działania na jednym ładowaniu


etaks

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie do użytkowników MiBanda 2. Sam jestem jego posiadaczem od około tygodnia i niestety jestem poważnie rozczarowany czasem działania na jednym ładowaniu. Czytałem przed zakupem, że działa ok 2 tygodni a u mnie przez tydzień ładowałem już dwa razy.

Po pierwszym ładowaniu miałem ustawiony stały pomiar pulsu przez całą noc, zwiększoną dokładność pomiaru i coś jeszcze - myślałem, że od tego tak szybko padła. Powyłączałem to i na drugim ładowaniu było jeszcze gorzej. W tej chwili mam 10% baterii po 2 dniach...

Jak u Was to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Użytkuję swoją opaskę dokładnie tydzień, może bez kilku godzin ;) i mam 34% 
Używam Mi Fit i Mi Band Tools ze sporą ilością skonfigurowanych powiadomień: SMS, połączenia, messenger, FB czy mBank. Puls mierzę sobie samodzielnie 2-3 razy dziennie i monitoruję sen.
Osobiście jestem zadowolony z baterii, liczyłem na jedno ładowanie w tygodniu i pozytywnie się zaskoczyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2017 o 21:57, maludroid napisał:

Z Mi Band Tools opaska jakoś tak od 29 albo 28 procent leci w jeden dzień więc się nie ciesz sprawdzone na dwóch zupełnie różnych egzemplarzach. mimo wszystko na około 12 dni mi starcza.

Mamy około 60h później i mam 10% ;) ale dziś już ją podłączę. 
Podsumowując, mój Mi Band 2 wytrzymał 10 dni z zapasem 10% na aplikacjach Mi Fit i Mi Band Tools z uruchomionymi notyfikacjami, wibracjami i ręcznym mierzeniu pulsu dwa razy dziennie. 
Najprawdopodobniej usunę Mi Band Tools ponieważ nie przydaje mi się tak bardzo jak myślałem i znacznie pobiję ten wynik na samej Mi Fit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w/g mnie trafiłem model z felerną baterią, za pierwszym ładowaniem wytrzymał 7 dni, potem 4,3, a teraz niecałe 2 dni. Zmieniałem firmware, ładowałem z usb z kompa, rozładowywałem do kilku % i cały czas lipa :( najgorsze, że kupiłem z ali.. i nie ma opcji wymiany, chińczyk daje mi upust 5$ na kolejną opaskę i się zastanawiam czy robić :/

Opaskę mam niecałe 2 mce.

Edytowane przez MrVlad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od ładowarki od telefonu, ostatnio próbowałem z kompa i bez różnicy.
Po ładowaniu na full odpinam od ładowarki i od razu pokazuje 9x% i szybko się rozładowywuje.
Nawet odłożona na półkę rozparowana od telefonu pada po 2 dniach.|
Opaska praktycznie nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...