Sign in to follow this  
dexbiker

Brak powiadomień Messenger, FB

Recommended Posts

Zakładam temat ponownie ponieważ poprzedni został przeniesiony do kosza przez moda, który najwyraźniej go nawet nie przeczytał albo nie potrafił zrozumieć czytanego tekstu i nie pozwolił się wypowiedzieć bardziej rozgarniętym użytkownikom.

W Mi5, na 6.11.10 nagle przestały działać powiadomienia z messengera facebookowego, muszę otworzyć aplikację, i wtedy widzę pogrubione nowe wiadomości w konwersacjach.

Brak jakiegolwiek dźwięku, wibracji, diody. Uprzedzając najbardziej oczywiste pomysły, mam kłódkę na aplikacjiach fb i messenger, mam zgodę na pływające okna i powiadomienia, mam wyjątki w oszczędzaniu baterii, ogólnie wszystko czego aplikacja potrzebowała gdy to działało bo działało od kilku miesięcy. Problem jest zarówno na WiFi jak i transmisji komórkowej.
Czytałem dziesiątki podobnych wątków, wszystkie proponują powyższe rozwiązania albo są od razu zamknięte z linkiem do samouczka MIUI...

Nie aktualizowałem ostatnio messengera (mam starą wersję z apk mirror, bez pseudo snapchata itd). Wyczyściłem już dane aplikacji, urochomiłem telefon ponownie z 15 razy, usunąłem w recovery Dalvik cache i cache.

Ktoś miał/ma podobnie ?

Edited by dexbiker

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this