Skocz do zawartości

Uchwyt do samochodu


lucas7911

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak: Jeszcze za czasów HTC Desire poszedłem do komisu i wziąłem pierwszy lepszy regulowany (firmy HAMA) uchwyt. Co prawda wydaje mi się, że przepłaciłem bo kosztował 50zł (założę się, że w necie byłoby taniej). Sprawdza się bardzo dobrze, nigdy nie "wypuścił" telefonu. Jest też w miarę uniwersalny, chociaż chyba robiony był pod mniejsze telefony, bo np taki HTC HD2 już się w poprzek nie mieścił z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@actian hama to tandeta chińska pod logo niemieckiej firmy... W media to sprzedawalem.

MIUI_V5/N5

Ja nie mówię, że tak nie jest. Mówię, że kupiłem i działa i mnie nie zawiódł nigdy. A że firma kiepska, to miałem szczęście widocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem coś takiego w pierwszym napotkanym "salonie GSM":

 

UCHWYT NA TELEFON DO KRATEK / NA SZYBĘ STAT 27 cm

 

Stosuję montaż do kratki i mam fona pod ręką. W pionie dobrze działa np. Yanosik. Gdy chcę nagrywać trasę lub właczyć Automapę, to popinam uchwyt do wyjątkowo długiego ramienia przyssanego do szyby. Niestety ramię trochę drży i muszę uchwyt podpierać o kokpit. Generalnie po kilku miesiącach codziennego użytkowania mogę polecić.

Edytowane przez Obcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uchwyt za 8 zł z Chin (kolega przywiózł) - rewelacja, 3 stopnie swobody, dobre trzymanie, obrót 360 stopni. Więc pisanie, że markowe lepsze, to wg mnie bujda, tak samo jak z innymi "topowymi" firmami.

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem taki uchwyt jaki jest w linku który podał Obcy z tym że nie na długim pałąku jak na tej aukcji a na krótkim ramieniu

Jak z aukcji którą podał glaedrem, też BlueStar Premium, niestety wziąłem do pracy ( jako pomoc przy oglądaniu filmów) i niestety już nie mogę go wynieść (takie przepisy), a na Allegro już takiego nie widzę , bardzo fajnie można dopasować rozstaw trzymadeł by nie zasłaniały przycisków.

Ale ten

http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-szybe-i-kratke-stabilny-i4147123461.html

Mi pasuję

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mogę polecić tani (25 zł) uchwyt z allegro: "UCHWYT SAMOCHODOWY DO SAMSUNG S2 S3 S4 S5 NOTE 2" To podróba samsunga, ale jak na tą cenę fajna jakość, dobry gładki plastik, wykonanie OK, Trzyma się mocno szyby, stabilny i pewne trzymanie. Żadne guziki czy wejścia telefonu nie są przesłonięte. 

Ja kupiłem tutaj http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-do-samsung-s2-s3-s4-s5-note-2-i4428157540.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...