Skocz do zawartości

Przesłanie plików


Spajk

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Spajk napisał:

Potrzebuje pomocy, padł mi dotyk,  a mama telefonie ważne pliki których nie mogę przesłać bo telefon po podłączeniu wybiera opcje ładowania a nie przesyłu.  Czy mogę jakoś wymusić przesył nie wybierając tego w telefonie? 

Jak tel ma OTG podłącz mysz i po sprawie.

Edytowane przez Grzesiuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć,  w skrócie opiszę problem mając nadzieję , że  robię to we właściwym miejscu . 

Otóż zepsuł się dotyk w telefonie mi4c (wyświetlanie dziala) 

Już mam inny telefon.. Generalnie zależy mi na ściągnięciu zawartości telefonu na HDD. 

Zakupiłem w tym celu kabel otg mikro usb ( który działa,  pozwala odblokować ekran przy użyciu kursora podpietej myszkk np w redmi 4x).  

Jednakże po nałożeniu adaptera-przejsciowki USB c nie mogę tego uczynić w mi4c... Widzę, że mysz nawet nie ma napięcia (w redmi 4x ma,  adapter służył wcześniej  zarówno do ładowania jak i transmisji danych na kablu) w mi4c . 

 

Czy ma ktoś z Was szanownych pomysł jak odblokować wzór , by móc później przerzucic to po kablu? 

Lub  czy jest jakiś soft który pozwoli mi rozwiązać tenże problem. 

 

Z góry wielkie dzięki za wszelką formę pomocy

Edytowane przez thexter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-myszki kombinowałem różne. . Styki w przejsciowce . . Hmm wątpię, bo ładuje normalnie + niedawno transferowalem dane . 

Mariusz.ur dosłownie 30min temu tam byłem :)  jeśli temat będzie aktualny zgłoszę  się w drugiej połowie sierpnia - bo w pt wyjeżdżam na urlop. 

Wielkie dzięki za odpowiedzi :)

P. S.  Nie mam pojęcia co to twrp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, kupiłem dziewczynie jakiś czas temu Xiaomi mi4c - telefonik super ALE różowa na nim usiadła albo upuściła ( wersja prawdziwa do dziś nie jest znana ) i padł dotyk. Cały problem polega na tym, ze nie chce odsyłać tego do naprawy zanim nie zresetuje całego telefonu - w pamięci jest pełno prywatnych zdjęć czy dostęp do banku itp. Czy da się jakoś skasować całą pamięć inaczej niż w ustawieniach? a jeśli w ustawieniach to czy znacie jakiś program do zewnętrznego sterowania telefonem np poprzez pc? :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie recovery pamięć wewnętrzna powinna być dostępna, więc fotki będzie można przenieść.

A potem chyba najprościej użyć MiFlash i załadować jakiś ROM (china dev 5.12.17 - bez blokady bootloadera, tak aby po powrocie z serwisu wrócić szybko do xiaomi.eu) zaznaczając 'erase all'

Edytowane przez tytoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...