Jump to content

Recommended Posts

Witajcie

W zasadzie od przesiadki na andka 7.0 mam problem z połączeniem zegarka TomTom Runner z aplikacją TomToma Sports. Sprawa wygląda następująco:

- za pomocą aplikacji TomTom paruję zegarek z telefonem - i w tym momencie do czasu kiedy nie rozłączę połączenia wszystko działa poprawnie tj - zegarek aktualizuje QuickGPS oraz można pobrać aktywności z zegarka

- jeżeli chcę po treningu zgrać dane z zegarka już to się nie udaje - na zegarku włączam opcję łączenia, w telefonie wyszukiwanie i nic - oba urządzenia zachowują się tak jakby się nie widziały

Po ponownym sparowaniu mogę zgrać dane, ale to raczej nie tędy droga i nie tak to powinno działać.

Aplikacja oczywiście ma wszelkie dostępy - zresztą zaraz po zainstalowaniu o nie prosi, ale dla pewności jeszcze przejrzałem uprawnienia.

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki co może być nie tak.

• 3 weeks later...

@Tommalek Niestety na starej aplikacji mam tak samo.

Ale zauważyłem, że jeżeli wejdę w ustawieniach BT telefonu i anuluję sparowanie z zegarkiem, a następnie z poziomu ustawień BT dam Odśwież, to w Dostępnych urządzeniach widzę zegarek i jeżeli kliknę na jego nazwę, to jest przenoszony do sparowanych urządzeń. Następnie odpalam aplikację TomTom i mogę zgrać dane z telefonu. I tak za każdym razem kiedy chcę zgrać dane.

Jak widzisz powyższy trik działa wcale nie uruchamiając aplikacji TomToma w procesie dodawania/usuwania urządzenia - raczej nie dopatruję tu się winy aplikacji.

Edit: Zrobiłem jeszcze tak - w ustawieniach BT anulowałem sparowanie z zegarkiem (bez ponownego wyszukiwania go) następnie uruchomiłem aplikację TomTom i połączył mi się z zegarkiem.

Czyli wniosek jest taki, ze po każdym zgraniu treningu trzeba usuwać urządzenie z listy sparowanych :?

Edited by krzygaj
  • Like 1
  • 3 months later...

Wychodzi na to, że to wina softu jednak jest. Na nowym Mi5 z globalnym softem na andku 6 nie było problemu. Po instalacji MIUI Polska, najnowszej wersji, problemy wróciły. Także są dwie opcje, powrót na wcześniejszy soft lub kombinowanie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...