Skocz do zawartości

Czarny ekran po aktualizacji miui - telefon działa


TomoB

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, stan48 napisał:

To trzeba poprzez fastboot

W trybie fastboot można zainstalować system z paczki pod fastboot i pod warunkiem, że bootloader jest odblokowany.

Jeśli komuś zawiodła metoda na latarkę mogę mu załadować system od nowa boxem serwisowym. Jak coś piszcie na PW :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Zexon72 napisał:

W trybie fastboot można zainstalować system z paczki pod fastboot i pod warunkiem, że bootloader jest odblokowany.

Jeśli komuś zawiodła metoda na latarkę mogę mu załadować system od nowa boxem serwisowym. Jak coś piszcie na PW :-)

Przepraszam ale czy da się to zrobić nie mając fizycznie dostępu do telefonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Zexon72 napisał:

Niestety nie. 

Eh. Chciałam jeszcze spytać, podłączyłam telefon do programu tak, jak pokazywali powyżej. Program mieli sobie tą aktualizację ale stoi na 0%. W czasie jak telefon był podłączony do komputera sam się od niego odłączył a po pewnym momencie komputer znowu go wykrył. Program nie zawiesił działania. To jest normalne i ma tak być czy coś jednak jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu MIUI 8.2 Global Stable V8.2.4.0.MALMIDL wyświetlacz działa.(nie udało mi się cofnąć do 7.3.30). 

Mam teraz inny problem -  upierdliwe komunikaty o tym że coś nie działa, tj. : "Niestety, aplikacja Galeria została zatrzymana ...",  "Niestety, aplikacja Menadżer uprawnień ..." itd. Faktycznie te aplikacje nie działają :(

Jestem nowicjuszem, więc proszę o radę czy coś mogę zrobić jak tak to co ? Czy wiąże się to z tym że przeszedłem z wersji dev na stable ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zjarek85 napisał:

Czy wiąże się to z tym że przeszedłem z wersji dev na stable ?

Tak może, przeszedłeś na dużo starszą i inną wersję. Może reset do ustawień fabrycznych pomoże, jeżeli nie, to może jeszcze raz wgranie tej samej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

U mniej jest inny problem mam po uruchomieniu komunikat Proces system nie odpowiada, i nic nie można zrobić pomaga tylko dłużej przytrzymanie power.

Nigdy nie miałem żadnych problemów przy aktualizacji.

Ponowne zainstalowanie ostatnie aktualizacji nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2017 o 13:41, cze33r napisał:

Witam problem polega na tym ze dzis po aktualizacji znikł ekran główny. wszystko działa poprawnie . ekran blokady sie pojawia ale gdy przechodzę do ekranu głownego jest czarny ekran co zrobic

Na global dev? Zmieni język systemu na angielski, wejść w ustawienia, zainstalowane aplikacje, tam znaleźć system Launcher, wyczyścić dane i będzie działać. Najlepiej pozostać na angielskim do nastep[nej aktualizacji, aż poprawią błędy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...