Skocz do zawartości

Najlepszy ROM do Redmi Pro


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dość grube pytanie, więc założę wątek. Otóż wszyscy wiemy, że z ROMami do Redmi Pro odwalają się niezłe cuda. Tak więc chciałbym zadać takie ogólne pytanie - która wersja miuipolska jest według was do RP najlepsza i jakie są jej zalety i wady na tle innych?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Najlepszy ROM do Redmi Pro

Mam 7.3.16 i jak na razie jestem zadowolony. Na każdym późniejszym miałem problem z baterią. Teraz mam około 5-6 godzin na SOT w ciągu 48 godzin co uważam za dobry wynik, przy tym około 14 godzin bt i muzyka na słuchawkach około 10-12. Stabilność jest wg mnie bardzo ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, XiaoRén napisał:

Czy w 7.1.5 był juz fix deep sleep?

Tak już na tym romie, był rozwiązany problem z drenażem baterii, ogólnie problem był rozwiązany już w listopadowych aktualizacjach, ale co ciekawe na Stabilnym Miui.eu z końca grudnia, który sobie testowałem ten problem nadal występował, teraz niestety na baterii nie jest dobrze i SoT mam ok 4h/24h, dlatego w wolnej chwili wypróbuję MultiRom.

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Na chwilę obecną, który rom dla Redmi pro uważacie za najlepszy? W ostatnich dwóch niewłaściwie mi działa funkcja "godziny ciszy". pomimo ustawienia wyciszania dźwięków połączeń, sms i powiadomień dźwięki sms nie są wyciszane. Czy też tak macie? Proszę o Wasze opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

jako że minęło trochę czasu, pojawiło się miui 9 chciałbym odgrzebać i zaktualizować temat dotyczący najlepszego romu.

Jakie są Wasze aktualne opinie, na której wersji xiaomi.eu działacie, którą polecacie?

U mnie obecnie zainstalowane najnowsze 8.4.26. Żre baterię jak szalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Cześć Wszystkim,

Mam małe pytanie, chciałem wgrać nowe oprogramowanie do xiaomi redmi pro bo to które mam nie da się zaktualizować. Jest to wersja MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.3.2 (rozwojowa) Stan aktualizacji 2017-01-01. Czy da się coś zrobić z tym oprogramowaniem? Proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...