ZduneX25

MIUI 7.4.6

Recommended Posts

17 godzin temu, Zeork napisał:

Moim zdaniem chińczycy robią błąd nie porzucając wsparcia starych i słabych urządzeń jak redmi 2, redmi note itp.

Jakich to znowusz "starych i słabych urządzeń jak redmi 2"?!

2 godziny temu, preston2009 napisał:

Może jestem niedorozwinięty, ale u mnie dalej na poprawionej wersji "Oczekiwanie na WiFi" przy instalacji nowego programu. Aktualizować nie mam co chwilowo. Zdziwiło mnie tylko przy wgrywaniu, że przeszła w kilka sekund.

U mnie dalej to samo :/

Po wipe cache/dalvik bangla.

Edited by Endryu

"Optymalizacja zarządzania CPU w systemie"

Że co? Mój MI 5S po tej aktualizacji przegrywa ze wszystkimi w w Antutu i leży właśnie na CPU, fajna mi optymalizacja.

Na Globalu dużo lepiej śmiga pod tym względem benchmarków.

Kolejna lipna aktualizacja dla MI 5S

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Na Mi5s wszystko idealnie jak zwykle :)

79b8ddf1d149f.png

skąd masz taki wynik na antutu? Czysty Miui czy co?

Również potwierdzam szybki spadek baterii. Na kate z 56% zjechało przez noc do 18% a data i WiFi błyo wyłączone. Cóż wracam na 7.3.30 

Jak do tej pory żadnych poważniejszych zmian na minus nie zauważyłem poza przycinającą od czasu do czasu muzyczką (na 7.3.30 problem ustał) i większą pamięciożernością ale to chyba wszystkie romy na andku 7 tak miały. Reszta w normie.
Nadal mam napis 4G ale to żaden problem bo tak wolę nawet.

A swoją drogą o co chodzi z tymi benchmarkami ? Do czegos to potrzebne w ogóle ?

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

@Heisenberg
Wiem co co kaman ale moim zdaniem ocena aktualizacji na tej podstawie pozbawiona jest sensu.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

@Szuja też jestem podobnego zdania. Można oceniać wyniki, ale wtedy kiedy każdy model jest na takim samym np GLOBAL sofcie

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Nie mogę na tym poprawionym romie synchronizowac SMS. Aplikacja chmura ma nadane wszystkie uprawnienia, gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny? 

Ja za to znalazłem nowy błąd. Próbował ktoś podłączać telefon do komputera? Wcześniej działało wszystko dobrze, a teraz przez chwile go wykrywa, a później znika. Próbowałem z różnymi portami usb, dalej to samo

Edit: Po wczorajszej łatce podłączenie telefonu działa, gp też

Edited by Reytgarr

@Zeork były już nadane, ale założyłem że pierwsza rada to była by sprawdź uprawnienia. Nie mam pojęcia co blokuje. Galeria się pięknie zsynchronizowała. 

Historia połączeń też się nie synchronizuje...

/Edit: Dziwne bo znikła opcja ucinania ogonków. Nie wiem o co chodzi już. Mi4c

Edited by Sephriot

Muszę wrócić na starsza wersję, bo bateria taka sobie jak na przedostatniej. Ktoś poleca coś pod względem baterii na redmi 3?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

@rradek mam MIUI Polska 7.4.6 :)

@Zeork akurat tryb samolotowy/wyłączanie BT czy WiFi nic nie dają i nie wpływają na wynik. Masz dla porównania wynik zrobiony przed chwilą. AnTuTu ma duże wahania wyników raz jest tak, że odpalisz i masz 150k, odpalisz ponownie i masz 120k, etc. Lepiej działa PCMark i 3DMark.

9032923590971.png

W kwestii synchronizacji to u mnie od zawsze jest problem tylko z synchronizacją blokowanych numerów. 

dfed525632ad8.png

Edited by rock'n'rolla

Muszę wrócić na starsza wersję, bo bateria taka sobie jak na przedostatniej. Ktoś poleca coś pod względem baterii na redmi 3?

Ja na razie jestem zadowolony z baterii na tym romie. Ale dobrze też trzymała mi na 7.3.23

Ale to dziwne, bo wszystkie apki nowe są, mam dostęp do autostartu aplikacji systemowych, mam narastający dzwonek, wszystko co ostatnio było dodane, a ucinania ogonków nie ma. 

1 godzinę temu, Reytgarr napisał:

Ja za to znalazłem nowy błąd. Próbował ktoś podłączać telefon do komputera? Wcześniej działało wszystko dobrze, a teraz przez chwile go wykrywa, a później znika. Próbowałem z różnymi portami usb, dalej to samo

Edit: Po wczorajszej łatce podłączenie telefonu działa, gp też

Po podłączeniu do USB masz trzy opcje: ładowanie, przesyłanie danych i coś tam jeszcze. Pociągnij palcem po wyświetlaczu do dołu i wybierz sobie co Ci odpowiada.

6 godzin temu, brudsien napisał:

Niestety u mnie na redmi pro z 98000 zeszlo na tym romie do 85000 w antuntu :/

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Proszę, a jak bym jeszcze wyciagnal tel z etui żeby miał lepsze chłodzenie i ponownie uruchomił przed testem to spokojnie by dobił do 98k. Tyle w temacie benchmarków.

Screenshot_2017-04-09-11-05-42-711_com.antutu.ABenchMark.png

6 minut temu, Premeryt napisał:

Po podłączeniu do USB masz trzy opcje: ładowanie, przesyłanie danych i coś tam jeszcze. Pociągnij palcem po wyświetlaczu do dołu i wybierz sobie co Ci odpowiada.

Wiem, ale komputer nagle przestawał go widzieć i nic nie mogłem zrobić, ale teraz juz wszystko jest okej

Dnia 7.04.2017 o 21:11, Lex Luthor napisał:

Zero lagów, śmiga elegancko, ale bateria jeszcze pełna w połowie (od zeszłego wydania trzyma jak za dawnych czasów) i nie używałem BT emoji1.png Jutro skrobnę coś więcej. Na wszelki wypadek wstrzymaj się. Pozdr 

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Edyta: BT dalej rozwala statystyki. Tu mam pewną zagwozdkę - może to jakiś ficzer i Xiao podzielili statystyki na aplikacje i tu mamy zużycie baterii wyłącznie przez nie, i urządzenie. Czyli np: aplikacje zużywają 70% baterii, urządzenie 46% i z tych 54% BT wyciąga swoje procenty? W 7.3.30 nadal jest błąd rotacji, wczoraj się objawił.

a08a11c05c48230d52cb677913849bce.jpg

No i zainstalowałem. Na razie nie włączam BT czyli nie używam Mibanda. Zobaczymy jak się sprawuje. ;)

Strasznie słabo trzyma mi bateria.
Najpierw trzymał 8-10h na SoT. Teraz ledwo 5h da radę :/
Teraz mam 7.3.23.

Aa i mam też problem z czytnikiem, jakby się wyłączał.
Ktoś ma podobne problemy u siebie?
RN3P

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro pro przy użyciu Tapatalka

14 godzin temu, Lex Luthor napisał:

Coś masz nie tak. U mnie prawie wszystko ok. Zrób factory reset jeżeli bardzo zależy Ci na tym romie.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Znalazłem przyczynę! Źle ustawiły się APNy dla mojej sieci tj. lajt mobile. Automatycznie ustawiły się dla Plusa - we wcześniejszych aktualizacjach działały z automatu. Po ręcznej korekcie internet działa.

Pozdrawiam

Na jakiej wersji bateria najlepiej trzyma ?

Czy lepiej wrócić na globala ?

Obecnie z baterii jestem zadowolony bo wytrzymuje cały dzień ale myślę, że przy 4100 mAh mogło by być o wiele lepiej.

Na chwilę obecną jest 2% i równe 13h SoT (Screen On Time) i 1 dzień, 16godz i 36min. Redmi Note 4X 3/32 soft 7.4.6 ( jeszcze nie wgrałem poprawionej wersji @Acida z 8 kwietnia ) Jak dla mnie to wynik jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Pytać jak ktoś coś chce wiedzieć.

1ffd9347d60144bb10a26a4b0e5c395c.jpg

5 minut temu, Heisenberg napisał:

Na chwilę obecną jest 2% i równe 13h SoT (Screen On Time) i 1 dzień, 16godz i 36min. Redmi Note 4X 3/32 soft 7.4.6 ( jeszcze nie wgrałem poprawionej wersji @Acida z 8 kwietnia ) Jak dla mnie to wynik jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Pytać jak ktoś coś chce wiedzieć.

1ffd9347d60144bb10a26a4b0e5c395c.jpg

u mnie trzyma tak ok 6 dni, jak miałem R3S to 7 dni co niedzielę ładowanie 

7 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Może stworzymy osobny temat do ścigania się w AnTuTu? :)

Chyba dobry pomysł :) Albo niech Admin troszkę upomni, że dział Aktualizacje nie jest do chwalenia się nie do końca wiarygodnymi wynikami benchmarków.

@stan48 no a w ciagu tych 6 dni ile miałeś czas pracy na ekranie (SoT) ?

Edited by Heisenberg

3 minuty temu, Heisenberg napisał:

Chyba dobry pomysł :) Albo niech Admin troszkę upomni, że dział Aktualizacje nie jest do chwalenia się nie do końca wiarygodnymi wynikami benchmarków.

@stan48 no a w ciagu tych 6 dni ile miałeś czas pracy na ekranie (SoT) ?

nie liczyłem tego

Czy w tej aktualizacji zniknęła opcja w aparacie "Timelaps"? Nie mogę znaleźć. Redmi 4 Pro

Edit. Znalazłem...

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.