ZduneX25

MIUI 7.4.6

Recommended Posts

Na Mi5S Plus ze zmian na niekorzyść zauważyłem na górnej belce podnoszenie się ikonki zasięgu sygnału sieci telefonicznej (słupki) w sytuacji, kiedy włączony zostaje transfer przez sieć telefoniczną. Ikonka ta podnosi się prawie do połowy wysokości pozostałych ikonek. Po wyłączeniu transferu ikonka obniża się na swoje miejsce. Przy wifi tego nie ma.

Poza tym wszystko działa bardzo dobrze, bateria trzyma super.

Witam

Mam problem z tą aktualizacją na MiNote - nie działa mi na niej internet GSM :(. Spotkał się ktoś z takim problemem? 

• Like 1

Ok poprawione romy Android 7 problemy z Google Play. Poprawione xiaomi.eu. Natomiast Global poprawią sobie może potem.

• Like 3

32 minuty temu, Acid napisał:

Ok poprawione romy Android 7 problemy z Google Play. Poprawione xiaomi.eu. Natomiast Global poprawią sobie może potem.

Acid czy coś jeszcze  poprawiłeś w 7 ?

Edited by Grzesiuso

Witam
Mam problem z tą aktualizacją na MiNote - nie działa mi na niej internet GSM :(. Spotkał się ktoś z takim problemem? 

Coś masz nie tak. U mnie prawie wszystko ok. Zrób factory reset jeżeli bardzo zależy Ci na tym romie.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, acocieto napisał:

.........

Wklejasz link do posta w którym nawet nie wiadomo jaki masz telefon, w tym też trzymasz to w tajemnicy, opisujesz jakiś dziwny problem którego być może inni nie zauważyli. Nie zauważą bo nie wiadomo o co chodzi.

6 minut temu, acocieto napisał:

Gdybyś zapoznał się z tym co już napisałem na ten temat, pogłębił byś wiedzę na ten temat.

Czytałem ale nie do końca zrozumiałem bo w moich telefonach czegoś takiego nie uświadczyłem. Trudno śledzić wszystkie twoje wpisy i zastanawiać się gdzie to się dzieje. Gdybyś przynajmniej pisał jaki masz telefon, to sporo by uprościło i może ktoś by pomógł. Bez tego szanse na rozwiązanie twojego problemu są prawie zerowe. A po wtóre, to podstawowy warunek przy pisaniu o  jakichkolwiek problemach.

5 minut temu, acocieto napisał:

Ok, dotyczy to Redmi Note 3 SE.

Nie mam tego problemu, ani na tym romie, ani na global dev, to ci nie pomogę. Jak to występuje tylko przy YouTube i jakiejś grze to raczej te aplikacje bym za to obwiniał nie rom.

27 minut temu, FromWP napisał:

Nie mam tego problemu, ani na tym romie, ani na global dev, to ci nie pomogę. Jak to występuje tylko przy YouTube i jakiejś grze to raczej te aplikacje bym za to obwiniał nie rom.

Ja mam taki sam problem na Mi 5s, i stawiałbym na to że to jednak wina romu, bo dzieje się tak w każdej aplikacji, nawet w smsach. Wipe nie pomaga.

Jednak jest kilka osób, [mention=28803]festina2[/mention] samo odpalenie apk sms ściemnia belkę?

Włączenie apki oraz obrót ekranu.

Wysłane z Mi 5s

Racja, nie korzystam na co dzień z obróconego ekrany w sms, ale faktycznie jest tak jak piszesz.

Czyli problem leży w obróceniu ekrany do poziomu, bez znaczenia jaka apka czy model Mi.

Edited by acocieto

11 minut temu, acocieto napisał:

Racja, nie korzystam na co dzień z obróconego ekrany w sms, ale faktycznie jest tak jak piszesz.

Czyli problem leży w obróceniu ekrany do poziomu, bez znaczenia jaka apka czy model Mi.

Zadałem sobie trochę trudu, zainstalowałem tą grę, ale problemu na Redmi 3s nie widzę. Może jest, ale sam proces  instalacji tej gry budzi wątpliwości.

Normalnie, ale możliwe że to problem z tym usprawnieniem obracania w sms-ach, którego nie ma w chińskich romach i globalach. Nie wszystko da się przewidzieć.

3 godziny temu, Acid napisał:

Może jestem niedorozwinięty, ale u mnie dalej na poprawionej wersji "Oczekiwanie na WiFi" przy instalacji nowego programu. Aktualizować nie mam co chwilowo. Zdziwiło mnie tylko przy wgrywaniu, że przeszła w kilka sekund.

23 minuty temu, FromWP napisał:

Normalnie, ale możliwe że to problem z tym usprawnieniem obracania w sms-ach, którego nie ma w chińskich romach i globalach. Nie wszystko da się przewidzieć.

@Acid może coś się w najbliższym czasie wyjaśni?

Guest
This topic is now closed to further replies.